Ciąża unieruchomiła Zborowską. Musiała zrezygnować z pracy

Ciąża unieruchomiła Zborowską. Musiała zrezygnować z pracy
Źródło zdjęć: © AKPA

26.04.2021 21:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zofia Zborowska ostatnio pojawiła się w serialu stacji TVN "Tajemnica zawodowa". Niestety, w jej przypadku ciąża okazała się na tyle trudna, że aktorka musiała porzucić plany zawodowe.

Zofia Zborowska niedawno ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Na jej instagramowym profilu pojawiło się pełne humoru zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Jednak ciąża okazała się mniej zabawna. Przyszła mama opowiedziała o problemach zdrowotnych, które ją dotknęły. Okazało się, że cierpi na nadkrzepliwość krwi, co jest niebezpieczne w jej stanie. Zborowska, aby funkcjonować normalnie, musi rozrzedzać sobie krew lekami podawanymi dożylnie. A to oznacza codzienne zastrzyki.

- Została u mnie zdiagnozowana choroba krwi przez moją wspaniałą panią doktor. Mam turbo farta, że ona to odkryła, bo nie wiem, jak by to się mogło skończyć. Sprawdźcie sobie w Internecie, co to jest trombofilia lub zespół antyfosfolipidowy i zbadajcie, czy macie coś takiego, czy nie. Trombofilia to jest wrodzona choroba, a zespół antyfosfolipidowy jest czymś nabytym - mówiła na InstaStory.

Zborowska przez miesiąc była całkiem unieruchomiona. Wybór praca albo ciąża zakończył się decyzją o rezygnacji z serialu. Zofię przez jakiś czas można było oglądać w "Tajemnicy zawodowej" TVN-u.

- Musiałam zrezygnować. Musiałam w ciąży leżeć przez miesiąc plackiem. Serial czekał 3 tyg. na mnie, ale dłużej już nie mógł, bo oddawali lokacje. Cholerny smutek. Ale i tak się cieszę, że mogłam tam być przez parę odcinków... - mówiła Zborowska.

Aktorka w "Tajemnicy zawodowej" grała Łucję - aplikantkę pracującą w świetnej kancelarii prawnej.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także