"Chyłka - Zaginięcie". Pojawił się pierwszy zwiastiun serialu na podstawie powieści Remigiusza Mroza

"Chyłka - Zaginięcie". Pojawił się pierwszy zwiastiun serialu na podstawie powieści Remigiusza Mroza
Źródło zdjęć: © Facebook.com

19.12.2018 12:20, aktual.: 19.12.2018 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dobra wiadomość dla fanów twórczości Remigiusza Mroza. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu „Chyłka – Zaginięcie”, który jest ekranizacją jednej z powieści autora. Produkcję będzie można oglądać już 26 grudnia na platformie Player.pl.

Najnowsza produkcja TVN „Chyłka – Zaginięcie” to serialowa adaptacja powieści Remigiusza Mroza, na którą składać się będzie siedem odcinków. Reżyserem jest Łukasz Palkowski (odpowiedzialny za takie filmy, jak „Bogowie” czy „Najlepszy” oraz serial „Belfer”)".

"Chyłka - Zaginięcie" - fabuła serialu

Główną bohaterką serialu jest Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka), nieugięta prawniczka znana z zamiłowania do steków i starego rocka. Wraz z nią pojawi się aplikant Kordian Oryński (Filip Pławiak)
. Dwójka adwokatów zajmie się zaginięciem trzyletniej Nikoli Szlezyngier. Całą sprawę komplikuje fakt, że nie natrafiano na żadne ślady porwania, co automatycznie stawia rodziców dziewczynki jako głównych podejrzanych.

Oprócz Magdaleny Cieleckiej i Flipa Pławiaka w serialu wystąpią również: Katarzyna Warnke, Jakub Gierszał, Piotr Żurawski, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski.

Serial dostępny będzie do obejrzenie od 26 grudnia za pośrednictwem Player.pl.

Poniżej pierwszy zwiastun nowej produkcji:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także