Trwa ładowanie...

Chrissy Teigen uderzyła się w twarz parasolem. Wszystko na oczach milionów widzów

To mogło się przydarzyć każdemu. Z tą różnicą, że naszej wpadki nie transmituje się na żywo w Nowym Jorku. Chrissy Teigen miała zatem ogromnego i bolesnego pecha.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Chrissy Teigen uderzyła się w twarz parasolem. Wszystko na oczach milionów widzówŹródło: Twitter
d1u4nbr
d1u4nbr

Programy na żywo mają to do siebie, że bywają nieprzewidywalne. Cały ich urok polega na tym, że nigdy nie wiadomo, co może się w nich wydarzyć. Przejęzyczenia, wpadki, nerwowe śmiechy i próby ratowania programu to "chleb powszedni" dziennikarzy. Wystarczy choćby wspomnieć o wpadce Pauliny Sykut podczas ostatniego koncertu sylwestrowego w Polsacie. Rafał Maserak, z którym występowała na scenie, niespodziewanie porwał ją do tańca i tym samym cała Polska ujrzała bieliznę prezenterki.

Ale nie tylko nad Wisłą jesteśmy świadkami kompromitujących wpadek. Jedną z nich zaliczyła podczas sylwestra w USA - Chrissy Teigen. Modelka współprowadziła tegoroczną transmisję na Times Square w Nowym Jorku. Jako że pogoda tego wieczoru nie sprzyjała (padał ulewny deszcz), wbrew zasadom bezpieczeństwa, ochrona pozwoliła na wniesienie na teren imprezy parasolek. Szybko okazało się, że był to wielki błąd.

d1u4nbr

Gdy Teigen chciała wznieść toast z Leslie Jones, drugą gospodynią sylwestrowej zabawy, przez przypadek uderzyła się w twarz parasolem koleżanki.

Choć całość wyglądała niezwykle boleśnie, modelka uspokoiła fanów. Potwierdziła za pośrednictwem Twittera, że jest cała i zdrowa.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1u4nbr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u4nbr