Trwa ładowanie...
d3xb91l

Chris Botti: ruszyła sprzedaż biletów! 5 koncertów w Polsce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chris Botti: ruszyła sprzedaż biletów! 5 koncertów w Polsce
(newspix.pl)
d3xb91l

Od czasu wydania zachwalanego przez krytyków albumu "When I Fall In Love" w 2004 roku, Chris Botti został jednym z najbardziej docenianych amerykańskich instrumentalistów. Przekonał do siebie odbiorców zwykle zarezerwowanych dla muzyki pop-owej, a jego niesłabnąca popularność doprowadziło go do zdobycia czterech # 1 albumów jazzowych, a także do kilku złotych i platynowych płyt. Grający trasy koncertowe po całym świecie i sprzedający ponad cztery miliony albumów artysta, znalazł najlepszą dla siebie formę twórczej ekspresji, która rozpoczyna się w jazzie i rozszerza się poza granice pojedynczego gatunku.

W ciągu ostatnich trzech dekad Botti nagrywał i występował z najlepszymi, w tym ze: Stingiem, Lady Gagą, Michaelem Bublé, Paulemem Simonem, Stevenem Tylerem, a nawet Frankiem Sinatrą. Będąc w trasie 300 dni w roku, trębacz występował z wieloma najlepszymi orkiestrami, na najbardziej prestiżowych scenach świata, od Carnegie Hall i Hollywood Bowl do Sydney Opera House i Real Teatro di San Carlo we Włoszech.

Album Impression oraz wszystkie poprzedzające go wydawnictwa, dały możliwość poznania Chrisa Botti jako jednego z najważniejszych oraz najbardziej innowacyjnych postaci współczesnego świata muzyki.

Terminarz koncertów:

25 października 2015, Azoty Arena, Szczecin - KUP BILET!
26 października 2015, Sala Ziemi, Poznań - KUP BILET!
27 października 2015, Hala Stulecia, Wrocław - KUP BILET!
30 października 2015, ICE Kraków, Kraków - KUP BILET!
31 października 2015, Torwar, Warszawa - KUP BILET!

Bilety w cenach od 129 PLN do 299 PLN juź w sprzedaży!!!

d3xb91l

Podziel się opinią

Share
d3xb91l
d3xb91l