Trwa ładowanie...
dos3x59

Chora na COVID-19 Gardias dodała zdjęcie. W komentarzach burza

W poniedziałek "Super Express" podał, że Dorota Gardias i jej córka trafiły do szpitala. Powodem miało być zakażenie koronawirusem. Tabloid poinformował, że o ile dziewczynka przechodzi COVID-19 z lekką gorączką, o tyle stan jej mamy jest znacznie cięższy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Gardias jest w szpitalu. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie
Dorota Gardias jest w szpitalu. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie (ONS, Instagram)
dos3x59

- Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle - cytuje słowa znajomej Gardias tabloid. Córka pogodynki TVN miała zakazić się koronawirusem w szkole, a potem zarazić mamę. Informacja o stanie zdrowia Gardias oraz jej dziecka szybko obiegła wszystkie polskie media i zelektryzowała internautów. Nic dziwnego, że sporo emocji wzbudził środowy post na Instargramie pogodynki. Gardias, którą obserwuje tam bez mała 170 tys. użytkowników, wrzuciła niczym niewyróżniające się zdjęcie, jakich publikuje na pęczki.

Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Ale nie chodzi przecież o zdjęcie, a o kontekst. Pod wpisem szybko pojawiło się grubo ponad 100 komentarzy, w których, w większości przypadków, fani Gardias życzą jej powrotu do zdrowia i tradycyjnie komplementują urodę.

dos3x59

Jednak znaleźli się też tacy, którzy "połączyli kropki" i "włączyli myślenie". Ich zdaniem sprawa wygląda "podejrzanie", bo skoro dziennikarka jest w ciężkim stanie, to jak może publikować posty? Cóż, najwyraźniej nie słyszeli o narzędziach do planowania publikacji w mediach społecznościowych.

Po południu stacja TVN wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła informacje "Super Expressu".

"Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. Zgodnie z obowiązującymi w TVN Grupa Discovery zasadami postępowania w przypadku stwierdzenia przypadku zachorowania na koronawirus natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad Sanepidu" - czytamy.

dos3x59

TVN zamieścił też życzenia szybkiej rekonwalescencji i potwierdził, że jest w stałym kontakcie z dziennikarką i szpitalem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dos3x59

Podziel się opinią

Share
dos3x59
dos3x59