Chodakowska poprowadzi "Pytanie na śniadanie Extra". "Nie chciałam, aby coś mi narzucano"

Chodakowska poprowadzi "Pytanie na śniadanie Extra". "Nie chciałam, aby coś mi narzucano"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Michał Dziedzic

03.04.2018 16:58, aktual.: 04.04.2018 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zdawać by się mogło, że Chodakowska w świecie fitness osiągnęła już wszystko. Gwiazda nie spoczywa jednak na laurach i niebawem poprowadzi program śniadaniowy. Będzie motywować do ćwiczeń na antenie TVP.

Ewa Chodakowska już 9 kwietnia sprawdzi się w zupełnie nowej roli. W programie śniadaniowym TVP2 będzie rozmawiała o metamorfozach oraz zasięgała porad ekspertów z zakresu zdrowego odżywiania. W każdy poniedziałek w programie "Pytanie na Śniadanie-Extra" trenerka fitness będzie starała się motywować widzów do zdrowego trybu życia. Wiadomo już, że spotka się z m.in. rodzicami czworga dzieci, którzy nie pozwalają sobie na wymówki i przy bardzo napiętym grafiku dnia, znajdują czas na ćwiczenia i zdrowe gotowanie. Zaproszenie do programu "Pytanie na Śniadanie Extra" przyjęła również mama niepełnosprawnego dziecka, która schudła, by móc na co dzień opiekować się swoim chorym synem. Co skłoniło Chodakowską, by zostać współprowadzącą śniadaniówki? W końcu nie pojawiała się często na małym ekranie.

Obraz
© Materiały prasowe

- Dla mnie to fantastyczna przygoda! Wprawdzie stroniłam od telewizji, rzadko też przyjmowałam zaproszenia do studia. Nie chciałam, aby coś mi narzucano. Natomiast w Dwójce dostałam możliwość przedłużenia moich działań, które prowadzę w sieci. Moje kilka minut jako prowadząca, podczas których poruszam bliskie mi tematy, z osobami które chcę przedstawić bliżej widzom w imię motywacji i edukacji - mówi Ewa Chodakowska.

Fanki trenerki wydają się zachwycone tym pomysłem. Na Instagramie przeważają pozytywne komentarze i wyrazy uznania dla Chodakowskiej.

- Szykuje się niezły zastrzyk motywacji na sam początek tygodnia!

- Pani Ewo! Jest Pani żywym przykładem tego, że jak się chce to się potrafi! Dziękuję za to i gratuluję.

Jedna z obserwujących stwierdziła jednak, że nie włączy programu Chodakowskiej, ze względu na swój stosunek do TVP2.

- Szkoda, ze w tej TV, ja akurat ich bojkotuje, ale pewnie wiele dziewczyn będzie oglądać. Powodzenia!

Jesteście ciekawi, czy Chodakowska poradzi sobie w roli prowadzącej? Będziecie oglądać?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także