Trwa ładowanie...
dj81nsl

Chodakowska buduje imperium... teraz ma swój serial!

Popularna trenerka zaskoczyła swoim nowym projektem. "Fajterki" to reportaż o kobietach, które zmieniły swoje życie dzięki jej autorskim ćwiczeniom. Można już zobaczyć pierwszy odcinek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska (ONS.pl)
dj81nsl

Ewa Chodakowska dynamicznie buduje swoje imperium fitness i konsekwentnie walczy o status najpopularniejszej trenerki w Polsce. W swojej ofercie ma już DVD z ćwiczeniami, książki, diety online, obozy treningowe, a nawet własny magazyn. Teraz chce inspirować swoich fanów prawdziwymi historiami kobiet, które dzięki jej planom treningowym przeszły metamorfozę. Reportaż ma początkowo liczyć osiem odcinków, a w każdym pojawi się inna bohaterka.

- „Fajterki” wykorzystują narzędzie, jakim jest trening do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoje życie - często zmieniają pracę, odnajdują swoje pasje, nierzadko zmienia się ich życie osobiste. Serial pokazuje, że dziewczyny są prawdziwe oraz, że tak fenomenalne efekty można osiągnąć za pomocą zdrowej diety, ćwiczeń i własnej wytrwałości - mówi Chodakowska serwisowi wirtualnemedia.pl.

Pierwszy odcinek miał premierę 10 lipca, a kolejne mają się ukazywać co poniedziałek na kanale YouTube Ewy Chodakowskiej oraz na jej profilu na Facebooku. Pojawiło się tam już wiele pozytywnych komentarzy od zachwyconych fanów trenerki, którzy nie mogą doczekać się kolejnych odsłon motywacyjnego serialu dokumentalnego.

Pierwszy odcinek można zobaczyć tutaj

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dj81nsl

Podziel się opinią

Share
dj81nsl
dj81nsl