Trwa ładowanie...

"Chłopaki do wzięcia": Trudna walka z samotnością

Share
"Chłopaki do wzięcia": Trudna walka z samotnością
d281jju

Przed nami finałowy odcinek 3. serii "Chłopaków do wzięcia", w którym zobaczymy dawno niewidzianego Bandziorka. Ten w rozmowie z kotem będzie narzekał na samotność. Jacek natomiast zdecyduje się na spotkanie z kobietą, która zobaczyła go w telewizji. Co prawda tylko wirtualne, lecz bohater liczy, że pomoże mu ono podjąć decyzję, czy kontynuować znajomość. A Łukasz i Sławek podyskutują o kulinarnych gustach kobiet.

W rozmowie prowadzonej poprzez komunikator Jacek spróbuje zdobyć informacje o upodobaniach potencjalnej partnerki. Jaka jest, jak spędza wolny czas, co lubi? Jacek zapyta ją także o seks. Czy jej odpowiedź go usatysfakcjonuje?

Sławek otworzy się i opowie o kobietach w swoim życiu. Szczególnie wspominać będzie jedną, z którą spotykał się niemal 3 lata.

d281jju

- Bardzo ją kochałem, szanowałem - powie. Dlaczego nie są już razem?

Bandziorek nie będzie mógł pogodzić się z samotnością.

- Nie mogę znaleźć sobie dziewczyny. Na wsi to jest ciężko. (...) Najgorsza jest ta niedziela. Nie ma gdzie iść, nie ma do kogo. Nudzi się człowiek - zwierzy się. - Chciałbym poznać dziewczynę z mieszkaniem i jak najszybciej z tego domu się wyrwać. Spakowałabym się i z miłą chęcią z tego domu bym poszedł - rozmarzy się. Czy mu się to uda?

Premierowy odcinek już w najbliższą niedzielę (22 grudnia), o godzinie 21.30 w Polsat Play.

d281jju

Podziel się opinią

Share
d281jju
d281jju