Trwa ładowanie...
29-11-2013 12:23

"Chłopaki do wzięcia": "Ryszard ty draniu, popraw się!"

"Chłopaki do wzięcia": "Ryszard ty draniu, popraw się!"Źródło: Polsat Play
d3c6h5w
d3c6h5w

Polsat Play zaprasza na premierowy odcinek "Chłopaków do wzięcia". Znów spotkamy się ze "Szczeną" Ryszardem, który napisze list do kochanej mamy. O co w nim poprosi? Natomiast Basia odsłoni kulisy swojej znajomości z Andrzejem i opowie, jak się poznali. A bliźniacy z Malborka będą dzielić pieniądze, których... jeszcze nie mają.

- Mama moja to tak szczerze mówiąc to ona ma to gdzieś, że ja tutaj siedzę - przekonuje Ryszard. - (...) Ma chłopa swojego, ma wujka, sami sobie tam żyją. Pani Teresa ma chyba jednak inne zdanie na ten temat i nie raz zapłacze nad losem syna.

- Aj Ryszard, Ryszard ty draniu popraw się - powie przez łzy.

Swoim szczęściem upija się Andrzej. Po tym jak Basia wyznała, że chce ułożyć sobie z nim życie, śmiało patrzy w przyszłość. W zachwytach nad ewentualną synową nie ustaje też pan Stasio.

d3c6h5w

- Elegancka dziewczyna, no zgrabność to niesamowita - zachwala wybrankę syna. - Andrzej jest zaślepiony miłością - dodaje.

Pan Jacek robi porządki w domu i w uczuciach. Znów wysyła ogłoszenia matrymonialne i jeździ na spotkania. Jak potoczyło się ostatnie? Bliźniacy z Malborka zaś dzielą ewentualny zachowek po ojcu.

- Jeżeli ja dostanę zachowek to wyjeżdżam do Warszawy, bo po prostu w Malborku żyć nie chcę... - mówi Alex. I dodaje - W moim mieście nie mam przyjaciół, którzy mnie rozumieją i nie mam komu się zwierzyć.

Adam sceptycznie podchodzi do planów brata. Czy marzenia Alexa mają szansę się spełnić? Emisja premierowego odcinka już w najbliższą niedzielę (1 grudnia), o godzinie 21.30 w Polsat Play.

(fot. Polsat Play)
Źródło: (fot. Polsat Play)
(fot. Polsat Play)
Źródło: (fot. Polsat Play)
d3c6h5w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c6h5w