Trwa ładowanie...

Chłopak Kwaśniewskiej ma problem: Albo Ola, albo...

Share
Chłopak Kwaśniewskiej ma problem: Albo Ola, albo...
Źródło: newspix.pl
d2hzvoc

[

]( http://www.fakt.pl )

d2hzvoc

Kiedy jest się zakochanym po uszy, wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Tak jest z Kubą Badachem (35 l.), który zamiast pracować nad płytą, woli towarzystwo Oli Kwaśniewskiej (30 l.). Czy jego kariera na tym ucierpi?

Kuba od wielu lat gra ze znanym zespołem jazzowym The Globetrotters, który właśnie jest na etapie pracy nad kolejnym albumem. W dodatku wakacje to okres wzmożonych koncertów. Ale Kuba, choć wcześniej był sumiennym członkiem grupy, od pewnego czasu zamiast na próby, woli chodzić na randki. Początkowo starsi koledzy z zespołu ze zrozumieniem przyjmowali postawę zakochanego kolegi. Ostatnio jednak przeprowadzili z nim wychowawczą rozmowę. Przekaz był jednoznaczny – Kuba musi się wziąć do pracy i nie zaniedbywać zespołu kosztem miłości.

Jak się dowiedzieliśmy, wokalista przyjął z pokorą reprymendę kolegów. I od jakiegoś czasu para kontaktuje się głównie przez telefon. Pozostaje pytanie, czy Ola na dłuższą metę wytrzyma taką sytuację...

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Marta Kaczyńska na rajskich wakacjach.

d2hzvoc

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2hzvoc

Podziel się opinią

Share
d2hzvoc
d2hzvoc