Trwa ładowanie...
d2kn3j8

"Chirurdzy": Ellen Pompeo znów została mamą. Zalały ją gratulacje... i hejt

Ellen Pompeo ma powody do radości. Niedawno powiększyła się jej rodzina, o czym nie omieszkała poinformować w mediach społecznościowych. I chociaż wielu fanom udzielił się jej entuzjazm, niektórzy nie szczędzili jej kąśliwych uwag o późnym macierzyństwie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Chirurdzy": Ellen Pompeo znów została mamą. Zalały ją gratulacje... i hejt
(Instagram.com)
d2kn3j8

Gwiazda "Chirurgów" i jej mąż, Chris Ivery, powitali trzecie dziecko. Najmłodszy synek pary, Eli Christopher, przyszedł na świat dzięki surogatce. Tak samo było w przypadku starszej córeczki, Sienny May. Pompeo sama urodziła jedynie najstarszą, siedmioletnią Stellę Lunę.

Pod filmikiem pojawiło się wiele wypowiedzi z gratulacjami i komplementów. - Jest słodki! Gratulacje dla rodziców i chłopca! - komentowali internauci. - To najbardziej urocza rzecz, jaką można zobaczyć - pisali o filmiku inni. Znalazły się jednak i takie komentarze, w których użytkownicy krytykowali jej decyzję o późnym macierzyństwie. - Jest zdecydowanie za stara, żeby mieć dzieci. Jakie to egoistyczne! - napisał jeden z użytkowników Instagrama. Jeszcze inny stwierdził, że 47 lat to zdecydowanie za dużo, by być matką. A wy, co o tym sądzicie?

*Zobacz także: Mariola Bojarska-Ferenc o ciąży Lewandowskiej. "Czwartego dnia po porodzie wykonywałam już ćwiczenia" *

d2kn3j8

Podziel się opinią

Share

d2kn3j8

d2kn3j8