Chciała być żoną rolnika. Przeszła metamorfozę i sama znalazła żonę

Krystsina nie została żoną rolnika
Krystsina nie została żoną rolnika
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.03.2022 09:07, aktual.: 25.03.2022 09:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krystsina Kamińska była uczestniczką drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Młoda Białorusinka nie zdobyła serca upatrzonego rolnika, później bezskutecznie próbowała stworzyć związek z innym uczestnikiem show. Aż w końcu doszła do wniosku, że chce się ożenić z kobietą. Krystsina nie zrobiła po programie kariery w show-biznesie, ale nie daje o sobie zapomnieć.

Krystsina Kamińska miała 24 lata, gdy w 2015 r. pojawiła się w drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Od 6 lat mieszkała i studiowała w Polsce, gdzie chciała założyć rodzinę i urodzić dzieci. W osiągnięciu tego celu miał jej pomóc Robert Filochowski. Ostatecznie serce rolnika mocniej zabiło do rywalki Krystsiny, Agnieszki, z którą Robert jest już kilka lat po ślubie i ma dwójkę dzieci.

Odrzucona uczestniczka długo nie rozpaczała, bo wkrótce zaczęła się spotykać z Jakubem. Kandydatem na męża rolniczki Anny z tego samego programu. Niestety to również nie był ten jedyny. Jakiś czas później Kamińska zaskoczyła wszystkich, gdy u jej boku pojawiła się kobieta.

- Kobiety zawsze wydawały mi się atrakcyjne. Natomiast już pod koniec ubiegłego roku zauważyłam pewną zmianę i potrzebę. Uświadomiłam sobie, że akurat takiej relacji poszukuję i jestem w stanie zbudować związek z kobietą – opowiadała kilka lat temu "Faktowi", wyznając, że spotyka się z niejaką Dominiką.

Kamińska nie rzucała słów na wiatr, bo już w lutym 2020 r. poleciała z ukochaną Agnieszką do Edynburga, gdzie w świetle szkockiego prawa mogła ożenić się z kobietą.

Krystsina nie ma parcia na szkło, choć jest obecna w mediach społecznościowych, które wykorzystuje do rozwoju swojej kariery. Na Instagramie ma dopiero niespełna 5 tys. obserwujących, za to na TikToku śledzi ja 10 razy więcej osób. "Odchudziłam siebie i zaczęłam pomagać innym!" – pisze na swojej stronie jako ekspertka od diety ketogenicznej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także