Zdjął koszulkę i zrobił selfie. Fanom opadły szczęki

Cezary Pazura pochwalił się umięśnionym torsem
Cezary Pazura pochwalił się umięśnionym torsem
Źródło zdjęć: © AKPA

10.03.2021 18:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cezary Pazura znów pochwalił się w sieci imponującą formą. Umięśniony tors aktora naprawdę robi wrażenie. Zwłaszcza, kiedy przypomnisz sobie, ile lat ma Pazura.

Pazura zdjął koszulkę i zrobił sobie selfie, a na jego profilu wysypała się lawina komentarzy. "O skubany", "Ciężko utrzymać taką formę. Szacunek", "Nic, tylko brać przykład, dobra motywacja" - to tylko niektóre z opinii internautów zachwyconych formą aktora. Trzeba przyznać, że wyrzeźbiona "klata" Pazury naprawdę robi wrażenie. Tym bardziej że odtwórca legendarnego Kilera wielkimi krokami zbliża się do sześćdziesiątki. I w tym przypadku okazuje się jednak, że wiek to tylko cyferki. Pazura swoimi bicepsami może zawstydzić niejednego 20-latka i zachwycić niejedną 20-latkę. Sam niedawno zresztą przyznał, że jego największą motywacją do dbania o swój atrakcyjny wygląd jest młodsza żona.

Przypomnijmy, że Edyta Pazura, z którą aktor związany jest od ponad dekady, jest od niego młodsza o 26 lat.

- Podobnie jak Edytka jestem cholernym estetą i chyba nie pozwoliłbym na to, żeby patrzyła na faceta z jakimiś większymi, że tak powiem, uszczerbkami. No bo wiesz, różnica wieku między nami jest dość spora i muszę jej te różnice niwelować - stwierdził wprost w programie Magdy Mołek.

Widać, że w tych zapewnieniach Pazura nie jest gołosłowny. Aktor trenuje i są tego efekty. Bez zbytniej przesady można powiedzieć, że nawet w młodości nie wyglądał tak dobrze, jak dziś. Przypomnijmy, że w tym roku Cezary Pazura skończy 59 lat.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także