Trwa ładowanie...
06-12-2016 14:07

Cesar Millan z nowym show na żywo! Once upon a dog tour 2017

Po niesamowitym sukcesie światowej trasy Cesar Millan - międzynarodowa gwiazda
Nat Geo rozpoczyna nową trasę po Europie!

3 marca 2017, Atlas Arena, Łódź

Bilety w sprzedaży od 19 września 2016!

Cesar Millan z nowym show na żywo! Once upon a dog tour 2017Źródło: Materiały prasowe
d2basna
d2basna

Po dwóch dekadach tresowania psów i zmieniania życia ich opiekunów na całym świecie psi treser Cesar Millan przyjeżdża z bardzo ekscytującą i emocjonującą trasą Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour 2017 do Europy.

Cesar Millan wystąpi 18 razy w 17 miastach w 11 różnych krajach, zabierając widzów w edukacyjną przygodę przez wszystkie etapy życia psa… Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour pozwoli zrozumieć zachowania psów, będzie pełne nagrań wideo oraz prywatnych wspomnień tresera. To idealna rozrywka dla wszystkich członków rodziny w każdym wieku!

Bilety na Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour w Łodzi będą dostępne
od 19 września 2016 od 10.00.
Bilety i informacje o trasie na www.cesarmillanlive.com i www.livenation.pl.

Znany z takich hitów telewizyjnych jak: „Zaklinacz psów” i „Cesar Millan na ratunek” Millan jest wybitnym autorytetem w tresowaniu psów. Podczas show przekaże widzom swoją filozofię zaufania, szacunku i miłości. Widowisko Cesara Millana będzie prawdziwą inspiracją dla miłośników psów. Pokaże on w jaki sposób wychowywać psa od jego najmłodszych lat, tak aby zbudować zdrową i szczęśliwą relację.

d2basna

Podczas show Millan zaprezentuje pokazy psów na żywo oraz podzieli się z widzami ważnymi wskazówkami dotyczącymi wychowania psa w codziennych sytuacjach, takimi jak:
• Jak oswoić nowego psa z domem
• Jak zaspokoić potrzeby psa
• Budowanie silnych relacji opartych na zaufaniu, szacunku i miłości
• Zmiana psa z “Księcia z Bajki” do “Władcy Domu”
• Powszechne zachowania psa w ciągu jego życia
• Techniki zapobiegające złemu zachowaniu psa
• Jak poradzić sobie po utracie swojego najlepszego przyjaciela
• I wiele więcej!

“Nie mogę się już doczekać, aby być znów w trasie i móc dzielić się z publicznością niezbędnymi wskazówkami, pomagającymi zbudować i utrzymać szczęśliwą relację z psem”, mówi Millan, „Wierzę, że wszystkie fazy życia psa tworzą piękną historię, jeżeli tylko jego właściciel mu w tym pomoże.”

3 marca 2017
Atlas Arena, Łódź
Ceny biletów: 99 – 349 zł

Uwaga!
Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour jest stworzony z myślą o ludziach chcących wytrenować swoje psy, ale na samo wydarzenie nie można zabrać ze sobą swojego psa. Show odbędzie się w języku angielskim z asystą tłumacza.

d2basna

Cesar Millan
Autor bestsellerów New York Times, dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy, telewizyjna gwiazda Cesar Millan jest znany jako wybitny autorytet w dziedzinie tresowania psów. Z ponad 25-letnim doświadczeniem pracy z pieskami, Millan używa filozofii opartej na zaufaniu, miłości i szacunku w pracy nad agresywnymi, przestraszonymi i neurotycznymi psami. Tym samym edukuje właścicieli pupili, pokazując im, w jaki sposób ich zachowanie wpływa na ich psy. Millan umacnia swoją pozycję lidera w szkoleniu psów i opiece nad nimi również poprzez książki, dwumiesięcznik oraz stronę internetową, które stały się najlepszym źródłem wiedzy o tym, jak pomóc psom oraz dzięki działalności Cesar Millan Foundation. Jego show telewizyjne “Cesar Millan na ratunek” miało premierę w Nat Geo People oraz National Geographic Channel w kwietniu 2015 roku. Po więcej informacji zapraszamy na www.cesarsway.com. Śledź Cesar na jego Facebook (cesar.millan), Twitter (@cesarmillan) i YouTube (CesarMillan).

d2basna
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2basna