Trwa ładowanie...

"Celebrity Splash": Wróblewska, Jargalsaikhan i Puzon w ćwierćfinale!

Share
"Celebrity Splash": Wróblewska, Jargalsaikhan i Puzon w ćwierćfinale!Źródło: AKPA
d3gxmp6

Trzy tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że miejsce w kolejnym etapie mają zagwarantowane: rolnik, który nie ustaje w poszukiwaniach żony - Adam Kraśko, kucharz Dariusz Kuźniak oraz modelka znana z występów z Cleo i Donatanem - Aleksandra Ciupa.

W drugim odcinku "Celebrity Splash" kolejna grupa gwiazd zdecydowała się skoczyć do wody, ale tylko trojgu z nich udało się zakwalifikować do ćwierćfinału. Przypomnijmy, że najwięcej głosów zdobyli: aktor "M jak miłość" - Andrzej Młynarczyk, piosenkarka i blogerka - Saszan oraz lider zespołu Weekend - Radek Liszewski.

Z kolejnego starcia zwycięsko wyszli: zapaśnik i komentator sportowy - Andrzej Supron, serialowy aktor - Przemysław Cypryański oraz narciarz alpejski i paraolimpijczyk - Andrzej Szczęsny. Kto tym razem dołączył do grona ćwierćfinalistów, a kto bezpowrotnie opuścił program?

d3gxmp6

Ostatniego wieczoru ze swoim strachem walczyli: tancerka - Dorota Czaja, była gwiazda "Rodziny zastępczej" - Misheel Jargalsaikhan, 16-letnia aktorka "M jak miłość" - Julia Wróblewska, aktor znany widzom z "Plebanii" - Włodzimierz Matuszak, aktor "M jak miłość" - Robert Moskwa oraz karateka - Tomasz Puzon.

Według jurorów, najlepszymi skoczkami okazali się: Jargalsaikhan i Puzon. Najmniejszą liczbę punktów uzyskali ex aequo: Czaja, Wróblewska i Matuszak. Widzowie zdecydowali natomiast, że na ćwierćfinał zasługują najmłodsze uczestniczki: Misheel oraz Julka. Po dogrywce stało się jasne, że do tego duetu dołączy Puzon. Z programem pożegnali się: Moskwa, Czaja oraz Matuszak.

(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)
d3gxmp6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gxmp6
d3gxmp6