Trwa ładowanie...

"Celebrity Splash": wielka porażka rolnika. Adam Kraśko w końcu się doigrał?

Share
"Celebrity Splash": wielka porażka rolnika. Adam Kraśko w końcu się doigrał?
Źródło: ONS.pl
d3iq235

W półfinale "Celebrity Splash" zobaczyliśmy ośmiu śmiałków: byłą gwiazdę "Rodziny zastępczej" - Misheel Jargalsaikhan, wokalistkę i trzecią najbardziej wpływową kobietę w polskim internecie - Saszan, 16-letnią aktorkę "M jak miłość" - Julię Wróblewską, zapaśnika i komentatora sportowego - Andrzeja Suprona, najpopularniejszego rolnika w Polsce, który wciąż szuka żony - Adama Kraśko, lidera zespołu Weekend - Radosława Liszewskiego, narciarza alpejskiego i paraolimpijczyka - Andrzeja Szczęsnego oraz aktora "M jak miłość" - Andrzeja Młynarczyka. Który z uczestników znalazł się w finale 1. polskiej edycji "Celebrity Splash", a kto utopił marzenia o wygranej?

Według jurorów, najlepszym skoczkiem okazała się Jargalsaikhan (30 punktów). Tuż za nią uplasowało się aż trzech uczestników, którzy uzyskali po 28 punktów: Liszewski, Szczęsny oraz Supron. Najniższe noty uzyskał Kraśko (jedynie 13 punktów). Widzowie zdecydowali natomiast, że na przejście do kolejnego etapu zasługują: Szczęsny, Saszan oraz Wróblewska. Po dogrywce stało się jasne, że do tego duetu dołączy Jargalsaikhan. To oznacza, że z programem pożegnali się: Młynarczyk, Liszewski, Supron oraz Kraśko.

Trzeba przyznać, że odpadnięcie rolnika z show jest sporym zaskoczeniem, bowiem w ostatnim odcinku, jak zaznaczyli jurorzy, zrobił spory postęp. Należy pamiętać, że w poprzednich etapach miał problemy z najprostszymi skokami, a mimo to bez problemu dalej awansował. Czyżby widzowie zmęczyli się obecnością Adama w "Celebrity Splash" i uznali, że najwyższa pora wysłać go do domu?

d3iq235

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iq235
d3iq235