Rozrywka"Celebrity Splash": Supron, Szczęsny i Cypryański awansowali do ćwierćfinału!

"Celebrity Splash": Supron, Szczęsny i Cypryański awansowali do ćwierćfinału!

"Celebrity Splash": Supron, Szczęsny i Cypryański awansowali do ćwierćfinału!
Źródło zdjęć: © Facebook

21.03.2015 15:54, aktual.: 21.03.2015 22:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że miejsce w kolejnym etapie mają zagwarantowane: rolnik, który nie ustaje w poszukiwaniach żony - Adam Kraśko, kucharz Dariusz Kuźniak oraz modelka znana z występów z Cleo i Donatanem - Aleksandra Ciupa.

W drugim odcinku "Celebrity Splash" kolejna grupa gwiazd zdecydowała się skoczyć do wody, ale tylko trojgu z nich udało się zakwalifikować do ćwierćfinału. Przypomnijmy, że najwięcej głosów zdobyli: aktor "M jak miłość" - Andrzej Młynarczyk, piosenkarka i blogerka - Saszan oraz lider zespołu Weekend - Radek Liszewski. Kto tym razem dołączył do grona zwycięzców, a kto bezpowrotnie opuścił program?

Ostatniego wieczoru ze swoim strachem walczyli: aktorka dubbingowa - Elżbieta Jędrzejewska, gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" - Monika Mrozowska, zapaśnik i komentator sportowy - Andrzej Supron, showman i prezenter - Bilguun Ariunbaatar, serialowy aktor - Przemysław Cypryański oraz narciarz alpejski i paraolimpijczyk - Andrzej Szczęsny.

Według jurorów, najlepszymi skoczkami okazali się Andrzej Supron i Przemysław Cypryański. Najmniejszą liczbę punktów uzyskał Bilguun Ariunbaatar, który spotkał się z miażdżącą krytyką Otylii Jędrzejczak. Widzowie zdecydowali natomiast, że na ćwierćfinał zasługują Supron oraz Szczęsny. Po dogrywce stało się jasne, że do tego duetu, ku uciesze żeńskiej części publiczności, dołączy Cypryański. Z programem pożegnali się: Jędrzejewska, Ariunbaatar oraz Mrozowska.

Obraz
© (fot. mat. prasowe)
Obraz
© (fot. Facebook)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także