Trwa ładowanie...

"Celebrity Splash": skandalistka z "Top Model" powraca!

"Celebrity Splash": skandalistka z "Top Model" powraca!Źródło: tvn/ top model
dkawseo
dkawseo

Wielkimi krokami zbliża się wiosenna ramówka, a wraz z nią nowe produkcje, które mają przyciągnąć przed telewizory rzesze widzów. Polsat, który w ostatnich sezonach pod względem wyników oglądalności zaczął doganiać konkurencyjny TVN, zrozumiał, że tylko dzięki dobrym, wypełnionym gwiazdami produkcjom jest w stanie osiągnąć prowadzenie. Czy "Celebrity Splash" okaże się sukcesem?

Program, w którym znani wskakują do wody z kilkumetrowej wieży, to zupełnie nowy format w polskiej telewizji. Weźmie w nim udział 12 kobiet i tyle samo mężczyzn. Każdy uczestnik będzie musiał zaprezentować nie tylko sam skok do basenu, ale też jego urozmaicone formy, np. salta z trampoliny. Tylko dwie osoby w każdym odcinku przejdą do dalszego etapu, a najlepsi zmierzą się w finałowym starciu. Zmagania uczestników oceniać będzie m.in. Otylia Jędrzejczak.

Udział w show potwierdziło już kilkoro celebrytów. Do Natalii Siwiec, Julii Pietruchy i Radka Liszewskiego dołączyła właśnie Angelika Fajcht, o której głośno zrobiło się w 2011 roku przy okazji "Top Model". To wtedy jeden z jurorów, Dawid Woliński, własnoręcznie sprawdził "jakość" jej piersi, co oburzyło wielu widzów i wywołało publiczną debatę na temat przedmiotowego traktowania kobiet.
W 2014 roku ponownie w mediach zawrzało, tym razem na wesoło, gdy Angelika wystąpiła wraz z dwiema koleżankami w "Dzień Dobry TVN". Fajcht udawała gitarzystkę, choć grać na instrumencie nie potrafi. O tym pociesznym występie huczał internet przez kilka dobrych dni.

Czy program Polsatu odmieni karierę modelki i sprawi, że publiczność zobaczy w niej gwiazdę z prawdziwego zdarzenia? Przekonamy się o tym wkrótce.

dkawseo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkawseo