Rozrywka"Celebrity Splash": Krzysztof "Jankes" Jankowski został prowadzącym show

"Celebrity Splash": Krzysztof "Jankes" Jankowski został prowadzącym show

"Celebrity Splash": Krzysztof "Jankes" Jankowski został prowadzącym show
Źródło zdjęć: © AKPA

06.02.2015 07:38, aktual.: 01.03.2015 13:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program, w którym gwiazdy wskakują do basenu, cieszy się wielką popularnością w ponad dwudziestu krajach świata. Teraz przyszedł czas na polską edycję. Choć na razie wszystkie szczegóły show jak i lista uczestników owiane są tajemnicą, to nie ustają spekulacje dotyczące tego, kogo zobaczymy na ekranie. Wiele mówiono już o zawodnikach i składzie jury, jednak do tej pory milczano na temat prowadzącego. Za kulisami programu plotkowano, że ta rola może przypaść w udziale Karolinie Szostak lub Piotrowi Kędzierskiemu. Okazało się jednak, że gospodarzem "Celebrity Splash" prawdopodobnie zostanie Krzysztof "Jankes" Jankowski, dotychczas związany z radiem Eska.

- Chyba nie ma bardziej uśmiechniętej i zdystansowanej osoby wśród radiowców. Jego głos i poczucie humoru zna każdy słuchacz Eski, a on sam świetnie sprawdza się przed kamerą. Jankes lubi dobrą zabawę, a w takich kategoriach należy rozpatrywać cały program. Na castingu był bezkonkurencyjny - powiedziała osoba pracująca przy produkcji w rozmowie z serwisem afterparty.pl.

Za jego kandydaturą z pewnością przemawia fakt, że prezenter pracował wcześniej jako komentator programu rozrywkowego TVN "Wipeout - Wymiatacze". W show brały udział gwiazdy i celebryci, które musiały pokonać karkołomny tor przeszkód. Jeśli powinęła im się noga, wpadały do wody. Widzicie podobieństwo do "Celebrity Splash"?

Obraz
© (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także