Trwa ładowanie...

"Celebrity Splash!": Andrzej Szczęsny zwycięzcą programu!

Share
"Celebrity Splash!": Andrzej Szczęsny zwycięzcą programu!Źródło: Polsat
d1p0esf

W rozstrzygającym odcinku wodnego show uczestnicy najpierw oddali skoki synchroniczne w duetach, a następnie indywidualne. Jako pierwsze zaprezentowały się Julia Wróblewska i Misheel Jargalsaikhan. Skoczyły półtora salta z 5 metrów i zdobyły od jury 25 punktów. Saszan i Andrzej Szczęsny wykonali delfina z pozycji kucznej z wieży o tej samej wysokości co ich poprzedniczki. Jury oceniło ich na 24 punkty.

Następnie czworo finalistów oddało serię skoków indywidualnych. Rywalizację w skokach indywidualnych zaczęła gwiazda "Rodziny zastępczej" Misheel Jargalsaikhan. Aktorka wykonała salto z rąk w pozycji łamanej z wieży o wysokości 7,5 metrów. Druga skoczyła Julia Wróblewska z wysokości 3 metrów. Trzeci skok indywidualny z 7,5 metrowej wieży oddał Andrzej Szczęsny. Jako ostatnia wystąpiła Saszan. Wykonała półtora salta z trzymetrowej trampoliny.

Po zsumowaniu not jury za występ synchroniczny i indywidualny na prowadzenie wysunęła się Misheel Jargalsaikhan, która za swoje skoki zdobyła najwięcej punktów. Drugi był Andrzej Szczęsny, trzecia wokalistka Saszan, a czwarta Julia Wróblewska. Ta ostania została uznana za najsłabszą również przez widzów, którzy w finałowym odcinku mieli ostateczny głos. To właśnie 16-letnia aktorka odpadła z programu jako pierwsza. Do ścisłego finału weszli: Jargalsaikhan, Szczęsny i Saszan.

d1p0esf

Kolejną serię skoków znów zapoczątkowała aktorka o mongolskich korzeniach. Jej jaskółka z 7,5 metra zachwyciła po raz kolejny. Andrzej Szczęsny oddał skok delfina z 10 metrów. Na końcu Saszan wykonała delfina z pozycji kucznej z 7,5 metrów.

W głosowaniu SMS zwyciężył Andrzej Szczęsny. Sportowiec przeznaczył 50 tys. złotych na pomoc dla małego Oliwera z Zawiercia, który urodził się bez rąk i nóg.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1p0esf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p0esf
d1p0esf