ycipk-4e4cp7

Carl Ruiz nie żyje. Gwiazdor programów kulinarnych miał 44 lata

Carl Ruiz zmarł w nocy z 21 na 22 września. Smutną wiadomość o śmierci młodego szefa kuchni i restauratora potwierdzili pracownicy jego nowojorskiego lokalu "La Cubana".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carl Ruiz zmarł na atak serca. Miał 44 lata
Carl Ruiz zmarł na atak serca. Miał 44 lata (Instagram.com)
ycipk-4e4cp7

Carl Ruiz zmarł we śnie w wyniku zawału serca. Amerykanin kubańskiego pochodzenia miał tylko 44 lata. "Żadne słowa nie mogą w pełni wyrazić naszego smutku z powodu nagłej utraty drogiego przyjaciela i brata" – napisano na instagramowym profilu "La Cubana". Zapowiedziano również założenie fundacji im. Carla Ruiza, która będzie wspierać stypendiami młode talenty kulinarne.

Obejrzyj: Magda Gessler zdradza patent na dietę: "Nie żreć!"

ycipk-4e4cp7

Ruiz był znanym szefem kuchni i właścicielem restauracji, którą odkrył kulinarny celebryta Guy Fieri. To on dwukrotnie pokazywał jego lokal w programie "Diners, Drive-Ins and Dives", a następnie zrobił z Ruiza jurora w "Guy's Grocery Games".

"Jestem załamany, że mój przyjaciel Carl Ruiz nie żyje" – napisał Fieri na Instagramie. "Nie mam słów, aby opisać, jakim był wspaniałym przyjacielem dla mnie i mojej rodziny. Jego zdolność do rozśmieszania mnie i uśmiechania się w każdych okolicznościach była przyćmiona jedynie jego talentem szefa kuchni".

Zobacz także: Cameron Boyce nie żyje. Znamy oficjalną przyczynę śmierci aktora

Ruiz pracował jako szef kuchni w różnych lokalach w New Jersey, później otworzył z żoną garmażerię i kawiarnię "Marie's Italian Specialtie". Nowojorska "La Cubana", w której Ruiz podawał tradycyjne kubańskie dania, funkcjonuje od czerwca 2019 r.

ycipk-4e4cp7

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4e4cp7

ycipk-4e4cp7
ycipk-4e4cp7