Trwa ładowanie...
d2jlfvi
Informacja prasowa
bruce jenner

Caitlyn Jenner o autobiograficznym serialu "Jestem Cait": "Nie robię tego dla pieniędzy"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Caitlyn Jenner o autobiograficznym serialu "Jestem Cait": "Nie robię tego dla pieniędzy"
(E! Entertainment)
d2jlfvi

Serial pojawi się w sierpniu na kanale E! Entertainment. Stacja opublikowała właśnie zdjęcie z pierwszej sesji Caitlyn, na którym 65-letnia ikona transgender pozuje odwrócona bokiem do kamery, prezentując ozdobioną koronką czarną suknię. Stylizacji dopełnia kok w lekkim nieładzie i pomalowane na różowo paznokcie.

Caitlyn Jennerurodziła się jako William Bruce Jenner - mężczyzna, który zrobił zawrotną karierę sportową, zdobywając między innymi złoty medal igrzysk olimpijskich. Trzykrotnie żonaty, ostatnio z Chris, byłą żoną Roberta Kardashiana. Wystąpił wraz z Chris i córkami w popularnym show "Z kamerą u Kardashianów". Od lat jednak zmagał się ze swą płcią.

O tym, że jest transgenderyczną kobietą, Caitlyn oznajmiła publicznie, podczas telewizyjnego wywiadu, oglądanego przez 19 milionów widzów. Od tego czasu często powtarza, że w końcu czuje się wolna, że wreszcie jest sobą. W lipcowym wydaniu Vanity Fair powiedziała:

d2jlfvi

- Ubrać się, przygotować do wyjścia i po prostu być normalną osobą - to wspaniałe uczucie, móc tak iść przez życie. Nigdy nie byłam w stanie tego zrobić, bo coś zawsze było nie tak. Miałam jedną część garderoby z męskimi ubraniami, a drugą z damskimi. Teraz męskich ubrań już nie ma. Dlaczego Jenner chce opowiedzieć o sobie w dokumentalnej serii "Jestem Cait"?

- Robię to, żeby pomóc sobie i innym osobom. Nasze problemy są akurat związane z identyfikacją płciową, ale jest na świecie wiele osób, które idą przez życie i całkowicie je marnują, bo nigdy nie odważą się, żeby być tym, kim naprawdę są - przekonuje Jenner.

 (fot. E! Entertainment)
((fot. E! Entertainment))

Transseksualistka: miałam trzy lata, gdy, stwierdziłam, że coś jest nie tak

d2jlfvi

Podziel się opinią

Share
d2jlfvi
d2jlfvi