Trwa ładowanie...

Byliśmy na wielkiej gali MTV w Londynie. O mały włos polski gwiazdor nie mógłby wejść na czerwony dywan!

W niedzielę w Londynie odbyła się jedna z największych imprez muzycznych w Europie - rozdanie nagród MTV EMA 2017. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gorących nazwisk ze świata, a wśród nich nasz rodak, Dawid Kwiatkowski. Mało brakowało, a polski wokalista nie zostałby wpuszczony na imprezę! Dlaczego? Co polskim fanom obiecała Lana Del Rey? WP Gwiazdy były na miejscu z kamerą - zobaczcie nasze wideo:

d1z3m0q
d1z3m0q

- Miałem nagrania do programu The Voice Kids, przez kilka godzin od samego rana. Wszyscy musieli przestawić swoje godziny pracy pode mnie, więc bardzo im dziękuję, bo to nie był ich obowiązek, a czysta przyjacielska przysługa. Bardzo dziękuję też lotnisku, że mogłem przejść do samolotu bez odprawy. Ledwo co zdążyłem! Przebierałem się już w Londynie w taksówce, pan kierowca chyba nie wiedział dlaczego ma jakiegoś gościa w samych gaciach w samochodzie - tłumaczy nam Dawid.

Mamy też doskonałą wiadomość dla fanów Lany Del Rey.

- Wracam do Polski w niedalekiej przyszłości, taką mam nadzieję! Myślę, że to powinno się wydarzyć za jakieś od 3 do 5 miesięcy. Najbardziej niesamowite koncerty grałam właśnie w Polsce. Byłam gwiazdą wspaniałych festiwali, a dzieciaki tam to wymarzona publiczność - zapewnia w rozmowie z WP Gwiazdy wokalistka.

Zobacz też: Tak Kwiatkowski buduje swoje imperium. Spędziliśmy z nim cały dzień!

ons.pl
Źródło: ons.pl, fot: Paweł Kibitlewski
ons.pl
Źródło: ons.pl, fot: Paweł Kibitlewski
d1z3m0q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z3m0q