Była Antka Królikowskiego wzięła ślub. Samuela Górska pochwaliła się dopiero kilkanaście dni po fakcie

Samuela Górska to eks Antka Królikowskiego
Samuela Górska to eks Antka Królikowskiego
Źródło zdjęć: © East News | Mateusz Jagielski
Filip Borowiak

20.07.2022 22:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samuela Górska to uczestniczka "Top Model", z którą przed laty spotykał się Antek Królikowski. Obecnie dziewczyna układa sobie życie u boku innego uczestnika show TVN, a teraz okazuje się, że para w drugi weekend lipca wzięła ślub. Państwo młodzi pochwalili się dopiero kilkanaście dni po ceremonii.

Samuela Górska próbowała swoich sił w czwartej edycji "Top Model". I co prawda nie dotarła do ścisłego finału, ale poprzez krótki związek z Antkiem Królikowskim w 2014 roku przez jakiś czas jej nazwisko pojawiało się w mediach. Teraz okazuje się, że Samuela... jest już po ślubie. Uczestniczka show TVN poślubiła Rafała Torkowskiego, który również zasłynął udziałem w "Top Model" i był jednym z finalistów programu. Para pochwaliła się faktem, że wzięła ślub dopiero kilkanaście dni po ceremonii.

"Nie chwaliłam się, bo... kurczę, coraz bardziej uciekam ze świata online. Nie jestem też typem osoby, która musi robić wokół siebie wielkie halo" - napisała na InstaStory Górska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Dla mnie było ważne, by przeżyć ten dzień w gronie osób, o których przyjaźni jestem w pełni przekonana, a co najważniejsze - najbardziej istotny w tej ceremonii jest dla mnie jej wymiar duchowy. Trudno się na tym skupić i rzeczywiście łapać chwilę, gdy masz do ogarnięcia setkę znajomych i połowę tyle atrakcji" - dodała.

Z podpisu zdjęcia ślubnego dowiadujemy się, że Samuela poślubiła Rafała Torkowskiego w piątek 8 lipca 2022 roku. Uroczystość odbyła się we wsi Złotokłos, położonej w województwie mazowieckim.

Samuela Górska i Antoni Królikowski
Samuela Górska i Antoni Królikowski© AKPA | Podlewski
Źródło artykułu:WP Gwiazdy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także