Trwa ładowanie...

"Być człowiekiem" znów na ekranie

Share
"Być człowiekiem" znów na ekranie
Źródło: SciFi Universal
d1aw1ph

Tajemnica, krew i metalowe pazury. Do telewizyjnej ramówki powraca serial *"Być człowiekiem". Czyją historię będzie można co tydzień śledzić?*

Serial opowiada historię trzech współlokatorów, dwudziestoparolatków, którzy na skutek różnych wypadków nie są już ludźmi.

d1aw1ph

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,30031,title,Byc-czlowiekiem,serial.html )**

Ian Daniel "Aidan" McCollin jest 258 letnim wampirem, który przebywa w ciele młodego mężczyzny. Zostaje przeklęty przez biskupa podczas rewolucji amerykańskiej. Aidan jest postrzegany jako ciekawostka, przez pozostałych wampirów, ponieważ żyje "w czystości". Oznacza to, że nie pije świeżej, ludzkiej krwi, a korzysta z zapasów pochodzących banków krwi.

d1aw1ph

Pomimo tej fanaberii, nadal budzi respekt wśród współbraci ze względu na swoją przeszłość. Aidan na co dzień stara się żyć moralnie mimo wrodzonej, przerażającej natury. Spotka on na swojej drodze śmiesznego i neurotycznego Josha.

W przeszłości Josha Levisona wiódł życie jak każdy innych dwudziestokilkulatek. Jego plany na przyszłość zmieniły się, kiedy przeistacza się w wilkołaka. Decyduje się na samotną egzystencję na marginesie społeczeństwa i ucieka do lasu. Od tej chwili w każdą pełnie księżyca doświadcza rozdzierającej ciało przemiany w wilkołaka.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,30031,title,Byc-czlowiekiem,serial.html )**

d1aw1ph

Aidan i Josh decydują się zamieszkać obok siebie w jednym miejscu, by móc wzajemnie ukrywać swoje sekrety. W domu, do którego przyjeżdżają, zastają Sally. Kiedyś dziewczyna myślała o pracy w ONZ. Jednak podczas pobytu w college'u, zakochała się z Dannym i zaręczyli się zaraz po ukończeniu studiów. Postanawia zamieszkać z chłopakiem. Niestety, w związku z niefortunnym splotem wydarzeń, Sally spada ze schodów i umiera. Teraz, straszy jako widzialny duch.

Wampir, wilkołak i duch w przewrotny, czasem przerażający, a czasem romantyczny sposób pokazują, co tak naprawdę znaczy być człowiekiem. W rolach głównych Sam Witwer, Sam Huntington i Meaghan Rath.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,30031,title,Byc-czlowiekiem,serial.html )**

Premierowe odcinki 1. serii "Być człowiekiem" w każdą środę o godzinie 22:00 na kanale SciFi Universal.

d1aw1ph

Podziel się opinią

Share
d1aw1ph
d1aw1ph