Trwa ładowanie...
ddjwkx3

"BrzydUla" powraca. Pojawiły się zdjęcia głównej bohaterki kontynuacji

Serial "BrzydUla" był przed laty hitem TVN. Teraz wróci w nowej odsłonie. Powoli odkrywane są karty, m.in. wygląd głównej bohaterki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"BrzydUla"
"BrzydUla" (TVN)
ddjwkx3

Serial "BrzydUla" był prawdziwym hitem końca pierwszej dekady stacji TVN. Średnio oglądało go nawet 5 mln osób. Przygody Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego przyniosły TVN aż 136 milionów złotych z reklam. Twórcy spróbują teraz powtórzyć ten sukces, tworząc kontynuację.

- Kontynuacje "BrzydUli" zrealizowane były w kilku krajach tuż po pierwszej części, która zwykle okazywała się sukcesem. Natomiast te pomysły nie były raczej sukcesem. W związku z tym właściciele formatu, czyli Kolumbia zdecydowali się już nie wyrażać zgody na robienie kontynuacji, bo chcieli utrzymać dobrą sławę tego projektu - zdradziłą niedawno w jednym z wywiadów Julia Kamińska, która gra główną bohaterkę.

ddjwkx3

Pomysł na kontynuację jest w pełni polski. - Mój prywatny partner wpadł w pewnym momencie na oryginalny pomysł, według którego jeszcze nigdy kontynuacja "BrzydUli" nie została zrealizowana. Zostało to wysłane do właścicieli formatu i oni się zachwycili. Stwierdzili, że to ma sens i wyrazili zgodę. Jest to w 100% praca polskich scenarzystów - przyznała.

Pojawiły się zdjęcia nowej "BrzydUli". Zobaczcie sami.

Julia Kamińska jako BrzydUla TVN
Julia Kamińska jako BrzydUla
Julia Kamińska jako BrzydUla TVN
Julia Kamińska jako BrzydUla
Julia Kamińska jako BrzydUla TVN
Julia Kamińska jako BrzydUla

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ddjwkx3

Podziel się opinią

Share

ddjwkx3

ddjwkx3