Trwa ładowanie...

BrzydUla nie miała co robić. Poszła na...

BrzydUla nie miała co robić. Poszła na...Źródło: AKPA
dkg5x4k

[

]( http://www.fakt.pl )

dkg5x4k

Julia Kamińska (23 l.) podjęła mądrą decyzję! Aktorka po urlopie dziekańskim zdecydowała się wrócić na dzienne studia. Teraz kiedy serialowa Brzydula nie ma żadnej stałej pracy i ma więcej czasu dla siebie, może spokojnie zająć się swoją edukacją!

Kiedy Julia Kamińska dostała główną rolę w serialu „Brzydula” przeprowadziła się z rodzinnego Gdańska do Warszawy. Serialowa Ula Cieplak całe dnie spędzała na planie zdjęciowym, dlatego też z braku czasu musiała przerwać studiowanie germanistyki na Uniwersytecie Gdańskim.

Gdy tylko zdjęcia do serialu się skończyły, aktorka korzystając z tego, że jest na urlopie dziekańskim zdecydowała się na udział w „Tańcu z gwiazdami”. Wydawało się, że po udziale w tym show worek z propozycjami się rozwiąże. Niestety tak się nie stało.

Jak dowiedział się Fakt, właśnie dlatego gwiazda z powrotem przeprowadziła się do swojego rodzinnego miasta i wróciła na studia dzienne. To dobra decyzja, bo jeśli nic się nie zmieni Kamińska będzie przynajmniej miała dyplom i zawód, który zagwarantuje jej pracę.

Teraz Julia do Warszawy przyjeżdża tylko wtedy gdy naprawdę musi. Ostatnio gwiazda spędziła w stolicy kilka dni. Roli w filmie nie dostała ale podłożyła swój głos w filmie Disneya, w którym zagra główną rolę – Roszpunkę. Do filmu „Brzydula” nagrała też piosenkę. Potem spokojnie mogła wrócić do swej studenckiej ławki.

dkg5x4k

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz, co będzie reklamował Wodecki? Zgadłeś?

dkg5x4k

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkg5x4k