Trwa ładowanie...

Bryła i Łabonarska zażegnały konflikt na planie "Korony królów"? Jest komentarz młodej aktorki

Od dawna krążą plotki, że młoda aktorka i jej koleżanka z planu nie przepadają za sobą. Panie jednak postanowiły dojść do porozumienia.

Bryła i Łabonarska zażegnały konflikt na planie "Korony królów"? Jest komentarz młodej aktorkiŹródło: East News
d4l3ppj
d4l3ppj

"Korona królów" jest serialem, który wywołuje naprawdę sporo emocji. I nie chodzi tu tylko o wpadki dotyczące faktów historycznych, ale konflikt między aktorkami. Mówiono m.in. o tym, że Marta Bryła i Halina Łabonarska nie pałają do siebie sympatią.

Podobno Łabonarska miała sporo zastrzeżeń do gry aktorskiej 24-latki. Gwiazda poprawiła koleżankę z planu i doradzała, jak ma grać. Bryła z kolei uważała, że starsza aktorka nie powinna się wtrącać w pracę reżysera. Jak donosiły osoby z planu, tego typu uwagi doprowadzały ją do szału. Głównym zastrzeżeniem kierowanym do Bryły była słaba dykcja.

Jednak jak podaje "Na żywo", Łabonarska i Bryła zbliżyły się do siebie na planie "Korony królów". Obecnie Marta pytana o konflikt dementuje plotki o konflikcie.

- Pani Halina jest, według mnie i nie tylko według mnie, bardzo doświadczoną aktorką, która ma ogromną klasę. Nie wyobrażam sobie, żebym nie słuchała jej uwag. Ale bardziej nie wyobrażam sobie tego, żeby pani Halina dawała mi uwagi, bo od tego jest reżyser, a nie aktorka - czytamy w tygodniku.
Czy panie na dobre zażegnały kryzys?

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Marta Bryła z "Korony królów"

d4l3ppj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l3ppj