Trwa ładowanie...

Bronisław Cieślak komentuje związek Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Jak poinformował Pudelek, aktorka Anna Cieślak spotyka się z Edwardem Miszczakiem, szefem programowym TVN. Wiadomość o związku wywołała falę komentarzy. Swoim podzielił się Bronisław Cieślak, który jest wujkiem aktorki.

Share
Bronisław Cieślak komentuje związek Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
Źródło: ONS
d1ja26o

Edward Miszczak jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką jest aktorka znana m.in. z "Na Wspólnej" i podkładaniu głosu w "Krainie Lodu". Anna Cieślak jest dużo młodsza od dyrektora TVN. Ma 40 lat, Miszczak 65. Różnica wieku to w tych czasach żaden problem. Dlatego Bronisław Cieślak nie widzi żadnych przeszkód, by jego bratanica była z Miszczakiem.

Zobacz: Producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

d1ja26o

- Zakochali się w sobie na zabój. Przed epidemią często uciekali z Warszawy i razem wyjeżdżali gdzieś na weekendy. Ostatnią taką wycieczką był romantyczny wypad do Trójmiasta - mówi informator Pudelka.

Bronisław Cieślak, wujek aktorki, skomentował te doniesienia w rozmowie z "Faktem". Gwiazda "Malanowski i partnerzy" przyznaje, że ma bardzo dobry kontakt z Anną, szanuje i wspiera wszystkie jej decyzje.

Cieślak podkreślił, że dobrze zna Edwarda Miszczaka od lat.

- To prawy człowiek, więc się nie martwię o Anię - komentuje.

Co ciekawe, jego słowa są potwierdzeniem, że romans dyrektora i aktorki to nie wymysł plotkarskich mediów.

- O ich związku dowiedziałem się już jakiś czas temu, więc mnie to nie zaskakuje. Życzę im wszystkiego najlepszego - powiedział "Faktowi".

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1ja26o

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ja26o
d1ja26o