Trwa ładowanie...
08-04-2009 13:47

Bohater "Na Wspólnej" w szponach nałogu alkoholowego

Bohater "Na Wspólnej" w szponach nałogu alkoholowegoŹródło: TVN
d3p19mq
d3p19mq

Problem z alkoholem w rodzinie Hofferów wraca jak bumerang.

Tym razem jednak nie chodzi o Romana (Waldemar Obłoza), a jego syna Kamila (Kazimierz Mazur). Nie bez powodu twierdzi się, że nałogi w rodzinie nie kończą się tylko na osobie uzależnionej. Nauka zna takie pojęcie jak DDA – Dorosłe Dzieci Alkoholików, czego najlepszym przykładem okaże się właśnie Kamil.

Zaczynało się tak niewinnie - jedno piwko dla rozluźnienia, później dwa a potem już każdy powód jest dobry i alkoholu leje się coraz więcej. Do tego dojdą problemy z niedyspozycją w pracy, nie wywiązywanie się z obowiązków, oblanie ważnego egzaminu na studiach. Z każdym dniem młody Hopfer będzie tracił kontrolę nad piwkiem wypijanym dla rozluźnienia…

Zuza ( Małgorzata Socha), jak każda bliska osoba, postara się usprawiedliwić swojego chłopka w oczach rodziny. Ojciec jednak doskonale rozpozna sytuację i będzie prawdziwie przerażony. Zna przecież ten problem z autopsji.

Jeśli chcecie zobaczyć jak nałóg zaczyna zmieniać młodego, odpowiedzialnego i dojrzałego chłopaka oglądajcie „Na wspólnej” od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05.

d3p19mq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p19mq