Trwa ładowanie...

Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN. Zastąpi go Konrad Piasecki

Dziennikarz żegna się z komercyjną stacją. Odchodzi z TVN po 17 latach pracy.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN. Zastąpi go Konrad PiaseckiŹródło: East News
d29jp7n

Bogdan Rymanowski na antenie stacji prowadził m.in. „Jeden na jeden” oraz „Kawa na ławę”. Jak poinformował „Presserwis”, ma go zastąpić Konrad Piasecki, który z kolei odchodzi z Radia Zet. Rymanowski wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie na swoim profilu na Facebooku.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Jak udało się nam dowiedzieć, rozstanie ze stacją było decyzją dziennikarza. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że od Rymanowski od dłuższego czasu rozważał odejście. Jakiś czas też w stacji toczyły się rozmowy pomiędzy stacją a dziennikarzem. Mówi się o tym, że postanowił spróbować czegoś nowego w zawodzie. TVN również odniósł się do jego decyzji. - Za tych 17 lat należą się Bogdanowi podziękowania za to, że wspólnie udało się nam zbudować stację, w której było i jest miejsce na pluralizm poglądów i opinii. Mam nadzieję, że gdziekolwiek będzie pracował w przyszłości, będzie miał swobodę działania i godne siebie miejsce - powiedział Adam Pieczyński, szef pionu informacji TVN

d29jp7n

Audycję „Jeden na jeden” Rymanowski będzie prowadził do końca maja. Nieoficjalnie mówi się o tym, że dziennikarz ma dołączyć teraz do grupy Polsat. Nikt jednak nie potwierdza jeszcze tych informacji. Przejście do TVN natomiast potwierdził na Twitterze Konrad Piasecki. Jak podało biuro prasowe TVN, od września tego roku codzienne poranne programy publicystyczne, a także weekendowe debaty polityczne. - Widzowie TVN24 znają Konrada i z pewnością przyjmą go z sympatią na antenie w większym niż dotychczas wymiarze - powiedział Michał Samul, z-ca dyr. pionu informacji TVN.

Twitter
Źródło: Twitter

Rymanowski był związany z TVN od około 17 lat. Na stałe związał się ze stacją w 2001 r. i prowadził m.in. "Fakty" TVN, magazyn publicystyczny "24 godziny" czy autorski program "Rozmowa Rymanowskiego" w TVN24 (wcześniej, w okresie 1997–2001 prowadził m.in. "Kropkę nad i" oraz "Fakty południe"). Dziennikarz w swojej karierze zdobył już wiele prestiżowych nagród, m.in. tytuł Dziennikarza Roku miesięcznika Press w 2008 r. oraz Wiktora 2007 w kategorii Najwyżej ceniony publicysta.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d29jp7n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29jp7n
d29jp7n