Trwa ładowanie...

"Blondynka": Joanna Moro powraca jako Anna German!

Share
"Blondynka": Joanna Moro powraca jako Anna German!
Źródło: AKPA
d4jg134

Joanna Moro intensywnie pracuje na planie serialu "Blondynka". Wiadomo już, że produkcji nie zobaczymy zaraz po wakacjach, jak początkowo zapowiadano. Nie oznacza to jednak, że aktorka zniknie z wizji. Okazuje się, że już niedługo powróci na ekrany jako Anna German. Jak to możliwe?

Trwają właśnie prace nad serialem opowiadającym o gwieździe polskiej estrady - Violetcie Villas. Telewizja TVP potwierdziła, że będzie on opowiadał o życiu i osiągnięciach piosenkarki.

Choć nie podano jeszcze składu obsady, a co najważniejsze, nie ujawniono, kto wcieli się w postać samej artystki, wiadomo, że pojawią się też inne ciekawe postaci. Zobaczymy między innymi Annę German, a w tej roli nikogo innego, jak Joannę Moro.

d4jg134

- W naszym scenariuszu do spotkania Villas i German dochodzi za kulisami opolskiego festiwalu. Obie tam rozmawiają o doświadczeniach emigracyjnych. O tym, że powinny trzymać się razem, ponieważ obie urodziły się poza granicami kraju. To oczywiście scena wymyślona, ale na pewno nie nieprawdopodobna - powiedział w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim" Wojciech Fułek, były wiceprezydent Sopotu, autor książek i scenariuszy do filmów dokumentalnych.

Moro pracuje obecnie na planie 4. sezonu "Blondynki", jednak zawsze podkreśla, że to dzięki serialowi o Annie German jej życie zmieniło się, a kariera nabrała tempa. Nic dziwnego, że gwiazda uważa tę kreację za najważniejszą rolę w dotychczasowym dorobku.

Ciekawe, kto pojawi się w roli Violetty Villas - Joanna Liszowska, a może Margaret? Spekulacje nie milkną.

Zobacz także: Joanna Moro o swojej pracy

d4jg134

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jg134
d4jg134