Trwa ładowanie...

"Bliżej": Pospieszalski o swoim programie od kuchni

Share
"Bliżej": Pospieszalski o swoim programie od kuchniŹródło: AKPA
d107s2i

[

]( http://www.fakt.pl )
Jan Pospieszalski, gospodarz programu ”Bliżej” opowiada, jakimi kryteriami kieruje się, dobierając tematy do swojego programu. Jak twierdzi dziennikarz, głównym kryterium przy doborze tematów jest interes publiczny.

d107s2i

Jan Pospieszalski zdradził nam, że planując kolejne odcinki swojego programu kieruje się przede wszystkim szeroko pojętym interesem publicznym.

– W Polsce mamy bardzo niesymetryczną debatę. Większość stacji telewizyjnych osłania działania rządu lub opisuje sytuację bardzo powierzchownie. Dlatego próbujemy zwracać uwagę na rzeczy ważne, często pomijane przez inne media. W taki sposób traktujemy naszą powinność dziennikarską i staramy się zadawać trudne pytania w imieniu ludzi – opowiada nam Pospieszalski.

Gospodarz programu ”Bliżej” uważa, że do jednych z najważniejszych kwestii należy sprawa reformy emerytalnej, likwidacji szkół, czy przekrętów przy budowie autostrad.

– Dlaczego rząd z taką determinacją i arogancją, uchylając się od dyskusji społecznej ignorując 2 miliony zebranych podpisów, forsuje ustawę emerytalną, która tak naprawdę jest zakamuflowanym sposobem na to, by skrócić okres wypłacania ludziom pieniędzy, które przez lata płacili w formie składki... – opowiada Jan Pospieszalski.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d107s2i

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d107s2i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d107s2i
d107s2i