Trwa ładowanie...

Blamaż jakich mało. Internauci nie mają litości dla uczestników "Familiady"

Teleturnieje mają to do siebie, że pod presją czasu i stresu niektórzy uczestnicy udzielają śmiesznych, a niekiedy niestety żenujących odpowiedzi. Te z niedzielnego odcinka zaliczamy do drugiej grupy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Blamaż jakich mało. Internauci nie mają litości dla uczestników "Familiady"Źródło: East News, fot: Michał Wargin
d3wwt2a
d3wwt2a

Wszyscy dziś wiedzą, że "Więcej niż jedno zwierze..." to nie lama ani owca, a ich stado. Filmik z tego odcinka w sieci zebrał miliony wyświetleń i tym samym przeszedł do historii wpadek w popularnym teleturnieju TVP. Na przestrzeni lat było ich zdecydowanie więcej. Niektóre bawią do łez, inne dziwią a niektóre wywołują nawet oburzenie.

W internecie pojawił się fragment 2504 odcinka "Familiady", gdzie rywalizowali między sobą "Pasjonaci" oraz "Siostry". Niewątpliwie niedzielny "pojedynek" przejdzie do historii. Uczestnicy musieli wymienić aktora lub aktorkę przedwojennego polskiego kina. Banał - mogłoby się wydawać. Niestety, wraz z udzielaniem odpowiedzi zaczął się festiwal niewiedzy.

Pierwszy uczestnik błyskawicznie uderzył w przycisk, nerwowo uśmiechnął się, opuścił głowę i powiedział - Nie wiem. Kolejna osoba odpowiedziała:- Brigitte Bardot. Później było już tylko gorzej. Wśród udzielonych odpowiedzi pojawili się też Marek Perepeczko, któremu pomylono imię, Pola Raksa oraz Anna Jantar. Na temat polskiego kina padły jedynie dwie poprawne odpowiedzi: Pola Negri oraz Eugeniusz Bodo.

d3wwt2a

"Dramat", "Trzymajcie mnie", "Wstydźcie się", "To było dla nas bolesne przeżycie. Niewiedza, która razi w oczy, a przecież nie chodziło tutaj o specjalistyczną wiedzę z zakresu fizyki jądrowej, a wiedzę o naszej polskiej kulturze i jej filmowych początkach" - grzmią internauci.W komentarzach padały też mocniejsze słowa, co pokazuje skalę poruszenia. Zarówno uczestnicy i widzowie będą chcieli szybko zapomnieć o tej - mówiąc krótko - kompromitacji.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3wwt2a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wwt2a