ycipk-3in8lv

Black Mirror 5. sezon. Znamy pierwszych aktorów z nadchodzącej serii

Black Mirror 5. sezon nadchodzi wielkimi krokami. Serial jest jedną z flagowych produkcji Netfliksa. Na jaw wyszły pierwsze nazwiska aktorów, którzy wystąpią w najnowszej serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Black Mirror 5. sezon. Znamy pierwszych aktorów z nadchodzącej serii
Black Mirror 5. sezon. Znamy pierwszych aktorów z nadchodzącej serii (Facebook.com)
ycipk-3in8lv

"Black Mirror" 5. sezon – kto wystąpi?

Według nieoficjalnych informacji, w 5. sezonie "Black Mirror" mają wystąpić Anthony Mackie odgrywający rolę Falcona w produkcji Marvela ”Kapitan Ameryka”, a takżę Yahya Adbul-Mateen II znay z „Aquamana”. Nieznane są jednak role, w które mieliby się wcielić.

W sieci krążyły również plotki o udziale Miley Cyrus w najnowszym sezonie "Black Mirror". Jednak wokalistka finalnie nie zagra w serialu.

ycipk-3in8lv

Szczegóły fabuły również pozostają nieznane, jednak tak jak w poprzednich sezonach każdy odcinek będzie miał odrębną historię.

Serwis ”Blooberg” podaje, że w najnowszym ”Black Mirror” jeden z epizodów ma być w pełni interaktywni. Prawdopodobnie jest to podyktowane sukcesem pełnometrażowego "Bandersnatcha", gdzie widzowie mogli decydować o dalszych losach głównego bohatera.

"Black Mirror" 5. Sezon – kiedy premiera?

"Black Mirror" 5. Sezon swoją premierę ma mieć na Netfliksie w 2019 r. Początkowe plany zakładały, że odbędzie się ona w marcu bieżącego roku, jednak z powodu prac nad interaktywnym filmem ”Bandersnatch” została ona przesunięta.

ycipk-3in8lv

Dokładna data premiery nie jest znana, natomiast można się jej spodziewać w drugiej połowie 2019 roku.

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się krótka i tajemnica zapowiedź 5. sezonu ”Black Mirror”. Widzimy w niej 12 ekranów, które pokazują dotychczasowe odcinku serialu. Po pewnym czasie wszystkie monitory się wyłączają i widzimy symbol ładowania. Tweet z zapowiedział podpisano ”Przyszłość będzie jaśniejsza niż kiedykolwiek”.

ycipk-3in8lv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3in8lv

ycipk-3in8lv
ycipk-3in8lv