Trwa ładowanie...

"Bitwy” w ekipie Tomsona i Barona: zaufaj sobie i leć!

Drużyny 2.edycji "The Voice Kids” skompletowane. Tomson i Baron szukali, znaleźli i wybrali wyjątkowo zdolne dzieci. Ekipa chłopaków to bardzo mocne i różnorodne głosy, co tylko potwierdza przypuszczenia, że poziom wokalny muzycznych pojedynków będzie niezwykle wyrównany.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Bitwy” w ekipie Tomsona i Barona: zaufaj sobie i leć!Źródło: Materiały prasowe
d40rxlh

W najbliższym odcinku, z 18 członków drużyny, chłopaki wyłonią szóstkę, która następnie zmierzy się w strefie "Sing Off”. Stąd już bardzo prosta droga do Finału - na tym etapie dzieciaki zaśpiewają piosenki, które stały się dla nich przepustką do dalszego etapu podczas "Przesłuchań w Ciemno”.

Zanim jednak uczestnicy staną do "Bitew”, razem z Trenerami wystąpią we wspólnym utworze. Zaśpiewają "Zaufaj” z repertuaru Afromental i pokażą, że są prawdziwymi przyjaciółmi, którzy przeżyli ze sobą wiele wspaniałych chwil. Połączyła ich wspólna pasja do muzyki, która sprawiła, że teraz piszą jedną z piękniejszych historii ich życia. Bo przecież razem można więcej, wystarczy tylko nie bać się śmiać, kochać świat i obrać właściwy szlak. Po prostu, zafaufać sobie i lecieć.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d40rxlh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40rxlh
d40rxlh