Trwa ładowanie...
09-09-2013 14:54

"Bitwa o dom": poznajcie pierwszych uczestników 2. edycji programu!

"Bitwa o dom": poznajcie pierwszych uczestników 2. edycji programu!Źródło: TVN
dvtzhq3
dvtzhq3

Za nami pierwszy odcinek drugiego sezonu "Bitwy o dom". Jury musi wybrać tylko dwunastu uczestników z kilku tysięcy chętnych, którzy zgłosili się do programu. Małgosia, Natalia i Tomek przejechali setki kilometrów odwiedzając tych, którzy chcą zawalczyć o własny kąt.

Niektórzy "stawali na głowie", żeby przekonać do siebie surowe jury. Tylko nielicznym udało się dostać klucze już w pierwszym odcinku. Szczęśliwcy dostaną wymarzone "m" w Warszawie, w stanie surowym i tylko od nich będzie zależało jak je wykończą. Poznaj pierwszych uczestników, którzy stoczą najważniejszą bitwę w swoim życiu!

Ewa i Jakub Miłkowscy:
Rodzina Miłkowskich od sześciu lat mieszka w Irlandii. To właśnie w Dublinie urodziło się dwóch najmłodszych członków rodziny: Max (3 lata) i Marcel (6 miesięcy). Trzydziestoletnia Ewa pracuje jako księgowa, ale od zawsze chciała studiować architekturę wnętrz. Kierując się rozsądkiem wybrała jednak studia ekonomiczne. Kuba jest dostawcą w firmie graficznej. Oboje czują, że znaleźli się na rozstaju dróg. W Dublinie mieszkają w wynajętym mieszkaniu. Marzą o powrocie do Polski i własnym domu. Udział w programie ułatwi im decyzję o przeprowadzce do rodzinnego kraju i rozpoczęcie wszystkiego od nowa.

Hanna Lamcho z córką Anią Weinzieher:
Hanna, rozwódka, ma pięćdziesiąt trzy lata, jest emerytowaną policjantką i pracuje jako kontroler. W programie będzie wspierała ją dwudziestotrzyletnia córka Ania, która jest sportowcem i studiuje rehabilitację. W 2012 roku reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Uprawia żeglarstwo. Obecnie mieszkają w warszawskim Ursusie, w trzypokojowym mieszkaniu, które jest własnością ojca Ani i nie wiadomo kiedy będą musiały je opuścić. Chciałyby wygrać mieszkanie, które nie wiąże się z przykrymi wspomnieniami i będzie należało tylko do nich. Hanna uwielbia zmieniać wystrój wnętrz w ich wspólnym domu. Ciągle przestawia meble i kupuje nowe drobiazgi. Regał na książki jest dla niej najcenniejszą rzeczą, jaką posiada. Mama Ani marzy o dużej kuchni i łazience z "wypasionym" prysznicem. Wygrana w "Bitwie o dom" to dla nich szansa na spokojne życie w miejscu, z którego nikt ich nie wyrzuci.

dvtzhq3

Jerzy Pach z córką Klaudią:
Pięćdziesięciotrzyletni rozwodnik ze Świebodzina. Jego córka Klaudia, ma dwadzieścia trzy lata i właśnie skończyła studia. Jerzy zawodowo zajmuje się remontowaniem mieszkań. Obecnie mieszka w małym pokoju w mieszkaniu swojej byłej żony. Ta sytuacja trwa już 7 lat. Jerzy uwielbia tworzyć niepowtarzalne dzieła takie jak: mikromozaiki lub kamienne rzeźby. Klaudia odziedziczyła talent po ojcu i ma liczne zdolności manualne. Oboje marzą o własnym mieszkaniu i przeprowadzce do dużego miasta.

Angelika i Paweł Gontarz:
Małżeństwo z siedmioletnim stażem. Angelika ma 29 lat, pochodzi z Cieszyna i z wykształcenia jest technikiem handlowcem. Paweł wykonuje zawód elektryka i urodził się w okolicach Gdańska. Poznali się w Anglii. Obecnie mieszkają w wynajętym mieszkaniu w Wiśle. Mają półroczną córkę, Alesję. Angelika ma niesamowity dar "robienia czegoś z niczego", czym nieustannie zaskakuje swojego męża. Krzesła zrobiła ze starych, drewnianych pieńków, a ze zużytych opon powstała wygodna pufa. Wazon ze starej butelki i makaronu czy choinka z jedzenia to już w ich domu standard. Angelika marzy o otworzeniu własnej firmy z dekoracjami okolicznościowymi. Największą pasją jej męża są antyki. Wygrana w programie to dla nich szansa na własny kąt. Z przyjemnością przeprowadzą się do Warszawy, w końcu w ciągu ostatnich siedmiu lat zmieniali miejsce zamieszkania, aż osiem razy.

Aneta Kostro i Paweł Wojno:
Narzeczeni. Są parą od dwóch i pół roku. Oboje pochodzą z Podlasia i są świeżo upieczonymi absolwentami Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Paweł jest instruktorem nauki jazdy i ochotniczym wojskowym, a Aneta wiąże swoją przyszłość z pracą w biurze rachunkowym. Większość życia spędzili w rodzinnych domach na wsi. Są mocno związani z rodzicami, tradycją i wartościami ich przodków. Para planuje ślub w przyszłym roku. Chcieliby mieć gdzie zamieszkać jako małżeństwo. Uwielbiają podejmować wspólne decyzje i tworzyć nowe rzeczy. W mieszkaniu swoich marzeń chcieliby mieć duży stół przy którym mogłaby zasiadać rodzina i znajomi. Dla Anety ważne jest także wyposażenie kuchni, gdyż uwielbia gotować dla swojego narzeczonego.

Premierowe odcinki "Bitwy o dom" w każdą środę o godzinie 21.30.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
dvtzhq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvtzhq3