Trwa ładowanie...

"Bitwa o dom": Oto najśmieszniejsze wpadki 2. sezonu!

Share
"Bitwa o dom": Oto najśmieszniejsze wpadki 2. sezonu!
Źródło: TVN
d45w34e

Ostatni sezon "Bitwy o dom" obfitował nie tylko w łzy wzruszenia, nerwy i stres. Podczas trwania całego programu roiło się od zabawnych sytuacji i wielu nieprzewidzianych wpadek.

Zarówno uczestnicy jak i jurorzy pękali ze śmiechu mając do wypowiedzenia poważne zdanie. Szczególne problemy z językiem miała Natalia Nguyen. Tomasz Pągowski uciekał z planu, a Małgorzata Rozenek psuła wszystko, czego tylko dotknęła.

A jeśli oglądając "Bitwę o dom" chociaż przez chwilę chcieliście znaleźć się na miejscu uczestników, jeśli macie w sobie poczucie smaku, lubicie ryzyko i macie pomysł na mieszkanie, jakiego Polska jeszcze nie widziała, zgłoście się do 3. edycji "Bitwy o dom". Zostań uczestnikiem programu, wygraj mieszkanie w Warszawie i zmień swoje życie!

d45w34e

Wystarczy, że masz dobre pomysły, marzenia i uparcie dążysz do celu. Nie jest ważne, kim jesteś, jak duża jest twoja rodzina i gdzie mieszkasz. Nie szukamy mistrzów budownictwa, szukamy ludzi pełnych pasji oraz gotowych zaprojektować i własnoręcznie wykończyć mieszkanie swoich marzeń. Wszystkich szczegółów i regulaminu zabawy szukajcie na oficjalnej stronie programu: www.bitwaodom.tvn.pl. Powodzenia!

Zobaczcie najśmieszniejsze momenty z życia jurorów "Bitwy o dom"!

d45w34e

Podziel się opinią

Share
d45w34e
d45w34e