WP

"Bitwa na głosy": wielkanocne wydanie muzycznego show pełne niespodzianek!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Bitwa na głosy": wielkanocne wydanie muzycznego show pełne niespodzianek!
(AKPA)
WP

W Wielką Sobotę widzowie telewizyjnej Jedynki będą mogli obejrzeć kolejny, szósty odcinek muzycznej ”Bitwa na głosy”. Jak jednak przystało na świąteczne wydanie, producenci show przygotowali dla widzów dodatkowe atrakcje. Jakie?

Ze względu na przypadające na zbliżający się weekend święta, część nadawców zmodyfikowało swoje ramówki. W TVP główne telewizyjne pozycje pozostają bez zmian, tyle że z okazji świąt producenci zaprezentują telewidzom specjalne wydania ich ulubionych programów.

W przypadku ”Bitwy na głosy” na widzów czeka potężna dawka muzycznej rozrywki. W trakcie programu wszystkie pozostałe drużyny zaprezentują dodatkowy, wspólnie wykonany utwór - "Zegarmistrz światła" Tadeusza Woźniaka.

WP

Co więcej, z okazji przypadającego na początek kwietnia 30-lecia istnienia zespołu Lady Pank, lider formacji - i jednocześnie trener drużyny z Olecka - zaprezentuje wraz ze swoimi podopiecznymi jeden z największych przebojów zespołu.

Te i inne atrakcje, czekają na widzów ”Bitwy” w sobotę, 7 kwietnia o godz. 20:00 w TVP 1.

(fot. AKPA)
Podziel się
(fot. AKPA)
Podziel się
WP

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

* W tym temacie: "Bitwa na głosy": Edyta Górniak odpadła z programu!*

Zobacz także:

[

WP
Podziel się

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Podziel się

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

WP
Podziel się

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Podziel się

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP