Trwa ładowanie...

"Bitwa na głosy": Rubik zostanie kapitanem drużyny?

Share
"Bitwa na głosy": Rubik zostanie kapitanem drużyny?
Źródło: AKPA
d1m1vrr

Druga edycja muzycznego talent show TVP 2 wraca na antenę już wiosną. Jakie zmiany czekają telewidzów kolejnej edycji: ”Bitwy na głosy”? Czy kapitanem jednej z drużyn będzie popularny kompozytor Piotr Rubik?

Już w marcu na antenę TVP 2 wróci ”Bitwa na głosy”. Według naszych informacji jedną z gwiazd programu podobno będzie Piotr Rubik.

– Władzom stacji bardzo zależy na tym, aby Piotr wystąpił w projekcie. Nie mamy wątpliwości, że przyciągnie przed ekrany rzesze swoich fanów – tłumaczy nam pracownik TVP. Jak się dowiedzieliśmy, negocjacje z muzykiem dopiero się rozpoczęły, a o tym, czy Rubik będzie dowodził jednym z chórów, dowiemy się na początku przyszłego roku. To właśnie wtedy mają zapaść ostateczne decyzje. W styczniu okaże się też, z jakimi gwiazdami ewentualnie Piotr będzie konkurował.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Syn już odebrał ciało Villas

d1m1vrr

[

]( http://www.efakt.pl )

Zobacz także:

Madox znowu szokuje!

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1m1vrr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m1vrr
d1m1vrr