Trwa ładowanie...

"Bitwa na głosy": Kozidrak wystraszyła się Górniak?! Zrezygnowała z fortuny!

"Bitwa na głosy": Kozidrak wystraszyła się Górniak?! Zrezygnowała z fortuny!Źródło: Kapif
d22b25h
d22b25h

[

]( http://www.fakt.pl )
Beata Kozidrak (52 l.) przywykła do roli liderki. I nie zamierza jej oddawać ani się nią dzielić z nikim innym. Czy to właśnie dlatego artystka zrezygnowała z udziału w programie?

Jak dowiedział się Fakt, piosenkarka zrezygnowała z występu w ”Bitwie na głosy”, gdy okazało się, że propozycję z show TVP 2 przyjęła Edyta Górniak (40 l.). Liderki Bajmu nie przekonały nawet bajońskie kwoty oferowane jej przez producentów. Oferowano jej 350 tys. zł.

d22b25h

Kozidrak jest w Polsce niekwestionowaną gwiazdą. Na scenie występuje od ponad trzydziestu lat, wylansowała dziesiątki przebojów, a show-biznes nie ma przed nią tajemnic. Nic dziwnego, że wokalistka ceni siebie i swoje usługi. Od kilku tygodni gwiazda i jej menedżer prowadzili coraz bardziej zaawansowane rozmowy z twórcami programu ”Bitwa na głosy” Teraz już wiadomo, że do porozumienia nie doszli, choć docierały sygnały, że są już o krok. Co się zatem stało?

Wbrew pozorom problemem wcale nie okazały się kwestie finansowe. Producenci przystali na ogromne oczekiwania gwiazdy i zgodzili się zapłacić jej 350 tysięcy złotych za udział w ich show. Jak dowiedział się Fakt, Kozidrak nie złożyła jednak podpisu pod kontraktem, bo zauważyła, jak wielkie zainteresowanie wzbudzał planowany udział w ”Bitwie na głosy” jej koleżanki po fachu, Edyty Górniak.

– Beacie nie podobał się fakt, że miałaby być „drugą” gwiazdą. Wszyscy robili szum wokół Górniak. Prywatnie Beata bardzo ją lubi i szanuje. Jednak zawsze występuje jako gwiazda i nie chciała konkurencji – zdradza Faktowi osoba z otoczenia artystki.

Czy to dobra decyzja? Trudno oceniać. Można jednak być pewnym, że w przypadku kręcenia kolejnej edycji ”Bitwy na głosy” wokalistka Bajmu ma pewne miejsce w show. I być może tym razem nikt nie każe jej stać w cieniu innej gwiazdy.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Kinga Rusin nie zamieszka z partnerem, bo bardzo kocha...

d22b25h

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d22b25h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22b25h