Trwa ładowanie...

"Bitwa na głosy": Kozidrak ma żądania jak gwiazdy Hollywood!

Share
"Bitwa na głosy": Kozidrak ma żądania jak gwiazdy Hollywood!Źródło: AKPA
d3h7xmz

[

]( http://www.fakt.pl )
* Daleko jej do popularności takich światowych gwiazd jak Madonna (54 l.) czy Lady Gaga (26 l.), ale na polskiej muzycznej scenie mało kto może jej dorównać sławą. I Beata Kozidrak (52 l.) to wykorzystuje. Fakt poznał listę żądań, które wokalistka przedstawiła organizatorom „Bitwy na głosy”. Jaki ma zachcianki liderka grupy Bajm?*

d3h7xmz

Jak udało nam się ustalić, garderoba gwiazdy powinna być bardzo przestronna, z naturalnym światłem i sofą do odpoczynku w środku. Mają się w niej zawsze znajdować świeże kwiaty i owoce. Poza tym Beata Kozidrak wymaga butelek z niegazowaną wodą o odpowiedniej temperaturze – powinna być schłodzona, ale nie za bardzo, bo piosenkarka nie może pozwolić sobie na picie zbyt zimnych napojów, gdyż szkodzą jej na gardło.

Przed drzwiami garderoby pani Beaty nad jej bezpieczeństwem ma czuwać ochroniarz, który nie wpuści nikogo niepożądanego do środka.
To nie wszytko. Wokalistka nie będzie korzystać z charakteryzatorek i fryzjerek zapewnianych przez organizatorów muzycznego show Dwójki, które rusza już we wrześniu.
Gwiazda wymogła, by zapłacono za makijażystkę i fryzjera wskazanego przez nią samą. To oni podczas programu będą dbali o jej urodę.

– Dwójka spełni wszystkie życzenia Beaty Kozidrak. Będzie ona jedną z największych gwiazd w tej edycji, a poza tym jej żądania wcale nie są aż tak wygórowane – przekonuje w rozmowie z Faktem osoba pracująca przy „Bitwie na głosy”.

No cóż, biorąc pod uwagę fanaberie, z jakich słyną gwiazdy Hollywood czy światowej estrady, to może rzeczywiście życzenia wokalistki Bajmu można uznać za skromne...

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

* Polska aktorka wyjeżdża na wakacje z córką*

d3h7xmz

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h7xmz
d3h7xmz