Trwa ładowanie...

"Bitwa na głosy": Bednarek tłumaczy, dlaczego wkręcił do programu siostrę

Share
"Bitwa na głosy": Bednarek tłumaczy, dlaczego wkręcił do programu siostręŹródło: AKPA
d1ubshf

Kamil Bednarek po raz pierwszy odniósł się do krytykowanej niedawno przez media decyzji o włączeniu swojej siostry do drużyny, z którą występuje w programie ”Bitwa na głosy”. Choć trener drużyny z Brzegu przyznał, że skompletowanie finałowej szesnastki przyszło mu z trudem, nie żałuje swojego wyboru.

Kamil Bednarek, jedna z najmłodszych i najbardziej interesujących gwiazd drugiej edycji programu ”Bitwa na głosy” udzielił obszernego wywiadu dziennikowi "Fakt". W rozmowie sporo miejsca poświecono telewizyjnemu show z udziałem Bednarka, w którym piosenkarz odniósł już swój pierwszy sukces. Nie obyło się jednak bez trudnych pytań, które dotyczyły m.in. zespołu Kamila. Spośród wielu kandydatów do ekipy Bednarka, muzyk wybrał swoją młodszą siostrę Kornelię, co wywołało spore kontrowersje:
-To był trudny wybór bo wiedziałem, że ludzie mogą to różnie odebrać. Powiedzieliby, że to układziki. Zawiść ludzka nie zna granic. Po pierwsze nie skompletowałbym drużyny, która będzie słabo śpiewać. Siostrę obserwowałem już od wielu lat, więc wiem, że kocha śpiewać i chciałbym żeby kiedyś była w moich chórkach. Wiem, że ten program jej pomoże, nauczy ją obycia się z kamerami, nauczy jak lepiej wykorzystywać swój głos. A poza tym chciałem mieć w programie kogoś bardzo mi bliskiego. Wiem, że jak będą ciężkie chwile to ona będzie mnie wspierać. Mamy fajny kontakt - wyjaśnia artysta.

Trener drużyny z Brzegu przyznał jednak, że wybór wokalistów nie był łatwym zadaniem:
- Nie ukrywam że było ciężko. Było bardzo dużo chętnych i wybór był trudny, ale się udało. Wybrałem swoją szesnastkę i jest dobrze komentuje

d1ubshf

Na inne pytanie dziennikarza,czy Bednarek nie czuje się onieśmielony obecnością artystów pokroju Edyty Górniak czy Ryszarda Rynkowskiego, Bednarek wyznał, że możliwość współpracy z muzykami tego formatu to dla niego dokonała okazja do rozwoju:
- Przede wszystkim podchodzę do tego z pokorą. Uczę się wszystkiego, mam dopiero 20 lat. Tutaj jest fajna atmosfera, a ludzie którzy są znani, których zawsze się oglądało w telewizji czy słyszało w radiach są normalnymi ludźmi -zauważa piosenkarz.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1ubshf

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1ubshf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ubshf
d1ubshf