Trwa ładowanie...

"Bitwa na głosy 3" : Jula kolejną gwiazdą programu. Także Ewa Farna i Reni Jusis?

Share
"Bitwa na głosy 3" : Jula kolejną gwiazdą programu. Także Ewa Farna i Reni Jusis?
Źródło: AKPA
d42zxjd

Finalizowane są rozmowy z ostatnimi gwiazdami, które prowadzić będą własne drużyny w ”Bitwie na głosy”. Szóstką trenerką została Jula. Jak się dowiedzieliśmy, prowadzone są jeszcze rozmowy m.in. z Ewą Farną i Reni Jusis.

- Bardzo długo zastanawiałam się czy powinnam zgodzić się na udział w programie, gdyż jestem debiutantką i bałam się, że nie znajdę tylu sił, żeby poprowadzić szesnastoosobowy zespół. Jednak pomyślałam o innych osobach, które tak jak ja kochają muzykę. Chciałabym im pomóc pokazać się szerszej publiczności, spełnić ich największe marzenia - mówi Jula.

Artystka uczestników do swojego zespołu poszukiwać będzie w Łomży. Casting odbędzie się w czwartek 6 sierpnia br. o 10.00 w Miejskim Domu Kultury - Dom Środowisk Twórczych Poza Julą oficjalnie ujawniono już, że w programie własne drużyny prowadzić będą także Beata Kozidrak, Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Robert Gawliński i Liber.

d42zxjd

Nazwiska dwóch ostatnich producent powinien ujawnić w przyszłym tygodniu. Z naszych informacji wynika, że negocjacje prowadzone są m.in. z Ewą Farną i Reni Jusis.

Program oparty jest na licencji amerykańskiego formatu “Clash of the Choirs” i produkowany przez Mastiff Media Polska.”Bitwa na głosy 3” pojawi się na antenie TVP2 we wrześniu br. i będzie nadawana w soboty o godz. 20.10.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d42zxjd

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d42zxjd

Podziel się opinią

Share
d42zxjd
d42zxjd