Trwa ładowanie...

"Big Brother": uczuciowe rozterki Ewy. Ma przed sobą trudny orzech do zgryzienia

Ewa, która w domu Wielkiego Brata jest stosunkowo niedawno, już zdążyła spowodować niemałe zamieszanie. Co więcej, wzbudzić w niektórych uczestnikach gorące uczucia. A i sama zdaje się być między nimi rozdarta.

"Big Brother": uczuciowe rozterki Ewy. Ma przed sobą trudny orzech do zgryzieniaŹródło: kadr z programu
dbcfrn1
dbcfrn1

Ewa szybko nawiązała bliską więź z Kamilem. Oboje stwierdzili, że mają zwierzęcą naturę. Szybko też zaczęło między nimi iskrzyć.

Jak się jednak okazało, Ewa zaczęła się zbliżać także do Natalii. Uczestniczka nie ukrywa, że zależy jej na nowo przybyłej domowniczce. Dlatego też odbyły poważną rozmowę.

"Ja się nie bawię w trójkąty" – powiedziała wprost Natalia. "Ukrócę to, bo mi zależy" – zadeklarowała Ewa. Stwierdziła, że to Natalię chce poznać bliżej. Z Kamilem zaś chce poprzestać na przyjaźni.

Okazało się jednak że rozmowa Kamilem na ten temat okazała się dużo trudniejsza dla niej, niż dla niego. "Nie chciałam, żeby Kamil czuł się zraniony, a jednak ewidentnie się tak czuje. I czuję się fatalnie z tym" – wyznała Natalii.

Nie da się ukryć, rozwój wypadków zapowiada prawdziwe tornado uczuć w domu Wielkiego Brata. Jak na razie Ewa sprawia wrażenie rozdartej. Z kim połączy ją coś więcej i jak to wpłynie na relacje pomiędzy uczestnikami? Czas z pewnością szybko to pokaże.

dbcfrn1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbcfrn1