Trwa ładowanie...

"Big Brother". Uczestnicy niemieckiej edycji nie wiedzą o epidemii koronawirusa

Uczestnicy niemieckiej edycji "Big Brothera" żyją w błogiej nieświadomości. Okazuje się, że nie mają pojęcia o panującej obecnie pandemii koronawirusa.

"Big Brother". Uczestnicy niemieckiej edycji nie wiedzą o epidemii koronawirusaŹródło: Materiały prasowe
d3vh8o5
d3vh8o5

Wydawać by się mogło, że cały świat wie już o istnieniu globalnej epidemii koronawirusa oraz jego tragicznych skutkach. Okazuje się jednak, że są osoby, które cały czas żyją w błogiej nieświadomości. Mowa tutaj o uczestnikach niemieckiego "Big Brothera", którzy ze względu na formułę programu nie mogą otrzymywać żadnych informacji z zewnątrz.

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Producent programu Sat.1 poinformował media, że informacja o epidemii może zostać przekazana wyłącznie w jednej sytuacji. Na COVID-19 musiałby zachorować ktoś z rodziny uczestnika "Big Brothera". Na szczęście na ten moment nie odnotowano takiego przypadku. Sat.1 zapewnia również, że wszyscy mieszkańcy zostali sprawdzeni pod kątem Covid-19 i u każdego z nich wynik był negatywny.

Cały czas trwają dyskusje na temat tego, jakie informacje ze świata zewnętrznego powinny być przekazywane mieszkańcom "Big Brothera". W ubiegłym roku jedna z uczestniczek programu, Jannie Pink, nie została poinformowana o śmierci swojego przyjaciela. Producenci programu twierdzi, że tego typu wiadomości przekazywane są wyłącznie wtedy, gdy dotyczą najbliższej rodziny.

d3vh8o5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vh8o5