Trwa ładowanie...
d1oa3jo

"Big Brother": odmieniona Iza wyleciała z programu. "Wygląda świetnie"

Iza Mączek opuściła dom Wielkiego Brata po 11 tygodniach. Choć żyjąc na oczach telewidzów wylała wiele łez i przeżywała trudne chwile, udział w reality show zmienił ją na lepsze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak wyglądała Iza 11 tygodni temu tuż przed wejściem do domu Wielkiego Brata
Tak wyglądała Iza 11 tygodni temu tuż przed wejściem do domu Wielkiego Brata (East News)
d1oa3jo

W niedzielę 2 czerwca po kontrowersyjnej decyzji Wielkiego Brata program opuściła Iza Mączek. Wielu widzów było oburzonych i zarzucało twórcom "Big Brothera" oszustwo (czytaj więcej tutaj), choć sama uczestniczka nie sprawiała wrażenia rozczarowanej.

Po wyjściu z domu Wielkiego Brata mogła pierwszy raz od prawie trzech miesięcy zobaczyć na żywo swoich bliskich. Matka i dwie córki od razu zauważyły, że Iza bardzo się zmieniła. Schudła i wygląda lepiej niż przed wejściem do programu.

Tak wyglądała Iza 11 tygodni temu tuż przed wejściem do domu Wielkiego Brata East News
Tak wyglądała Iza 11 tygodni temu tuż przed wejściem do domu Wielkiego Brata (East News)

- Jestem bogatsza o nowe doświadczenia, przyjaciół i znajomych, których tam poznałam. Na pewno ten program mnie zmieni. Tylko jeszcze nie wiem jak – mówiła Iza tuż po opuszczeniu domu Wielkiego Brata.

d1oa3jo

Zobacz także: Alicja z "Big Brothera" w blasku fleszy. Wróciła po 18 latach

W zeszłym tygodniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani byli Łukasz Darłak i Iza Mączka. Widzowie przez cały ostatni tydzień głosowali na osobę, która ich zdaniem powinna zniknąć z programu, a ich decyzję mogliśmy poznać w czasie niedzielnego "Big Brother Arena", który prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Gdy emocje sięgały już zenitu i przyszedł czas na ostateczny werdykt, Wielki Brat ogłosił, że program ma opuścić Łukasz. Jednak po chwili zmienił zdanie i poinformował, że decyzją widzów z programem musi się pożegnać Iza. Okazało się, że różnica między nominowanymi była naprawdę niewielka. Mączka otrzymała 50,01 proc. głosów, a Darłak 49,99 proc.

d1oa3jo

Podziel się opinią

Share
d1oa3jo
d1oa3jo