Trwa ładowanie...

"Big Brother": Jarosław Ostaszkiewicz był głosem Wielkiego Brata. Co dziś robi?

Jarosław Ostaszkiewicz był reżyserem pierwszych edycji "Big Brothera". Widzowie nie mieli pojęcia, że to on rozmawia z uczestnikami reality show jako Wielki Brat.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Big Brother": Jarosław Ostaszkiewicz był głosem Wielkiego Brata. Co dziś robi?Źródło: East News
d1sw1fq
d1sw1fq

Tożsamość osoby wcielającej się w Wielkiego Brata była największą zagadką reality show, którym w 2001 r. żyła cała Polska. Twórcy programu trzymali ten sekret w tajemnicy. Pojawiały się sugestie, że Wielki Brat nie istnieje, albo jest wytworem sztucznej inteligencji.

Prawda wyszła na jaw w finale trzeciej edycji. Wówczas głos znany wszystkim Polakom połączono z osobą Jarosława Ostaszkiewicza, reżysera "Big Brothera".

Ostaszkiewicz ukończył filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim i był absolwentem Wydziału Reżyserii Teatralnej PWST w Warszawie. W latach 90. pracował przy filmach dokumentalnych "Impresje z lat 80." I "Pociąg do Wiednia". Był reżyserem teatralnym i telewizyjnym w takich programach jak "Jola&Jarek", "Oko za Oko", "Mamy cię" czy "Fabryka gwiazd".

d1sw1fq

Był także prowadzącym "Kłamcy" na Polsacie i producentem "Big Brothera", gdy reality show zostało przeniesione na antenę TV4.

Ostatnio związał się z Telewizją Polską. W lipcu 2018 r. serwis Press.pl donosił, że Ostaszkiewicz był reżyserem "Studio Polska" w TVP Info, a następnie został kierownikiem redakcji publicystyki i reportażu tej stacji.

Obejrzyj: Uczestnicy nowej edycji "Big Brothera" ćwiczą pozy pod TVN-em

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1sw1fq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sw1fq