WP

"Big Brother": Jarosław Ostaszkiewicz był głosem Wielkiego Brata. Co dziś robi?

Jarosław Ostaszkiewicz był reżyserem pierwszych edycji "Big Brothera". Widzowie nie mieli pojęcia, że to on rozmawia z uczestnikami reality show jako Wielki Brat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Big Brother": Jarosław Ostaszkiewicz był głosem Wielkiego Brata w pierwszych edycjach reality show
"Big Brother": Jarosław Ostaszkiewicz był głosem Wielkiego Brata w pierwszych edycjach reality show (East News)
WP

Tożsamość osoby wcielającej się w Wielkiego Brata była największą zagadką reality show, którym w 2001 r. żyła cała Polska. Twórcy programu trzymali ten sekret w tajemnicy. Pojawiały się sugestie, że Wielki Brat nie istnieje, albo jest wytworem sztucznej inteligencji.

Prawda wyszła na jaw w finale trzeciej edycji. Wówczas głos znany wszystkim Polakom połączono z osobą Jarosława Ostaszkiewicza, reżysera "Big Brothera".

Zobacz także: Nowy "Big Brother" nudny jak flaki z olejem. Kiepski start programu

WP

Ostaszkiewicz ukończył filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim i był absolwentem Wydziału Reżyserii Teatralnej PWST w Warszawie. W latach 90. pracował przy filmach dokumentalnych "Impresje z lat 80." I "Pociąg do Wiednia". Był reżyserem teatralnym i telewizyjnym w takich programach jak "Jola&Jarek", "Oko za Oko", "Mamy cię" czy "Fabryka gwiazd".

Zobacz także: "Big Brother". Widzowie zaskoczeni głosem Wielkiego Brata

Był także prowadzącym "Kłamcy" na Polsacie i producentem "Big Brothera", gdy reality show zostało przeniesione na antenę TV4.

WP

Ostatnio związał się z Telewizją Polską. W lipcu 2018 r. serwis Press.pl donosił, że Ostaszkiewicz był reżyserem "Studio Polska" w TVP Info, a następnie został kierownikiem redakcji publicystyki i reportażu tej stacji.

Obejrzyj: Uczestnicy nowej edycji "Big Brothera" ćwiczą pozy pod TVN-em

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP