Trwa ładowanie...
d4k8fqx

"Big Brother": Jarosław Ostaszkiewicz był głosem Wielkiego Brata. Co dziś robi?

Jarosław Ostaszkiewicz był reżyserem pierwszych edycji "Big Brothera". Widzowie nie mieli pojęcia, że to on rozmawia z uczestnikami reality show jako Wielki Brat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Big Brother": Jarosław Ostaszkiewicz był głosem Wielkiego Brata w pierwszych edycjach reality show
"Big Brother": Jarosław Ostaszkiewicz był głosem Wielkiego Brata w pierwszych edycjach reality show (East News)
d4k8fqx

Tożsamość osoby wcielającej się w Wielkiego Brata była największą zagadką reality show, którym w 2001 r. żyła cała Polska. Twórcy programu trzymali ten sekret w tajemnicy. Pojawiały się sugestie, że Wielki Brat nie istnieje, albo jest wytworem sztucznej inteligencji.

Prawda wyszła na jaw w finale trzeciej edycji. Wówczas głos znany wszystkim Polakom połączono z osobą Jarosława Ostaszkiewicza, reżysera "Big Brothera".

Zobacz także: Nowy "Big Brother" nudny jak flaki z olejem. Kiepski start programu

Ostaszkiewicz ukończył filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim i był absolwentem Wydziału Reżyserii Teatralnej PWST w Warszawie. W latach 90. pracował przy filmach dokumentalnych "Impresje z lat 80." I "Pociąg do Wiednia". Był reżyserem teatralnym i telewizyjnym w takich programach jak "Jola&Jarek", "Oko za Oko", "Mamy cię" czy "Fabryka gwiazd".

d4k8fqx

Zobacz także: "Big Brother". Widzowie zaskoczeni głosem Wielkiego Brata

Był także prowadzącym "Kłamcy" na Polsacie i producentem "Big Brothera", gdy reality show zostało przeniesione na antenę TV4.

Ostatnio związał się z Telewizją Polską. W lipcu 2018 r. serwis Press.pl donosił, że Ostaszkiewicz był reżyserem "Studio Polska" w TVP Info, a następnie został kierownikiem redakcji publicystyki i reportażu tej stacji.

Obejrzyj: Uczestnicy nowej edycji "Big Brothera" ćwiczą pozy pod TVN-em

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4k8fqx

Podziel się opinią

Share
d4k8fqx
d4k8fqx