"Big Brother": Dziewczyna Wiktora wywołała zachwyt internautów

"Big Brother": Dziewczyna Wiktora wywołała zachwyt internautów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Tatiana Naklicka

04.12.2019 15:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W domu Wielkiego Brata wiele się dzieje. Dwa tygodnie przed zakończeniem w programie pojawiła się na chwilę dziewczyna Wiktora Esther, którą widzowie od razu pokochali.

Druga edycja reaktywowanego po latach programu "Big Brother" wzbudza wiele emocji. Uczestnicy zamknięci w wielkim domu mogą liczyć tylko na własne towarzystwo. Są odseparowani od najbliższych, którzy podglądają ich jedynie przez oko kamery.

Choć niektórzy uczestnicy zostawili za drzwiami swoich partnerów, to szukają bliskości. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku Wiktora i Malwiny, którzy w trakcie trwania programu bardzo się do siebie zbliżyli. W ostatnim głosowaniu widzów chłopak dostał Złoty Bilet, jednak to nie koniec niespodzianek.

W domu Wielkiego Brata pojawiła się jego dziewczyna Esther. Jej wejście zaskoczyło nie tylko Wiktora, ale również Malwinę. Obie dziewczyny musiały poważnie porozmawiać. Esther wykazała się cierpliwością, a także taktem, stwierdzając, że dopiero po programie poważnie porozmawia z Wiktorem.

Po dniu spędzonym w domu para czule się pożegnała. Esther była gościem Gabi Drzewieckiej w programie "Big Brother nocą". Internauci byli nią zachwyceni.

"Ta kobieta powinna zostać i wygrać Big Brothera" – tak brzmi większość komentarzy.

Co o tym sądzicie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także