Trwa ładowanie...

"Big Brother": Agnieszka Woźniak-Starak podjęła decyzję o rezygnacji z programu

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia "Big Brothera". Nową prowadząca programu zostanie Gabi Drzewiecka.

Share
"Big Brother": Agnieszka Woźniak-Starak podjęła decyzję o rezygnacji z programu
Źródło: ONS.pl
d2t9dlg

"Big Brother": Agnieszka Woźniak-Starak podjęła decyzję

"Big Brother" wraca na antenę TVN 7 już tej jesieni. Nową prowadzącą programu zostanie Gabi Drzewiecka - dziennikarka, która na co dzień przeprowadza wywiady z największymi muzycznymi w "Dzień Dobry TVN".

Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak, która w obliczu osobistej tragedii zrezygnowała z prowadzenia "Big Brothera".

d2t9dlg

- Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka postanowiła, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni. To ona dowiedziała się pierwsza, że nowy sezon "Big Brothera" poprowadzi Gabi Drzewiecka - powiedział Edward Miszczak podczas "Dzień Dobry TVN".

Nowa edycja "Big Brothera" rozpocznie 13 września. Widzowie będą mogli oglądać program od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele o godz. 20.00 na antenie TVN7. Będzie to główny odcinek programu, który potrwa godzinę. Natomiast po godz. 23.00 stacja pokaże "Big Brother Nocą" (od poniedziałku do czwartku i w soboty).

Kim jest Gabi Drzewiecka?

Gabi Drzewiecka jest dziennikarką muzyczną oraz konferansjerką. Dotychczas dała się poznać słuchaczom jako dziennikarka radiową Chillizet, gdzie prowadziła autorską audycję Gabinet Dźwięku. Prezenterka przeprowadza także wywiady z gwiazdami muzyki na łamach programu "Dzień Dobry TVN". Na swoim koncie ma również prowadzenie Top of the Top Sopot Festival 2019.

ZOBACZ TAKŻE: Agata Buzek ostro o "Big Brotherze": "To szczyt kreowania siebie i nieprawdy"

d2t9dlg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t9dlg
d2t9dlg